Certyfikowane naprawy rowerów elektrycznych

Rowery elektryczne są w dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne i dostępne na polskim rynku. Głównym powodem jest coraz bardziej przystępna cena elektrycznego wspo... więcej >
MOSiR Sandomierz

Aktualności

Certyfikowane naprawy rowerów elektrycznych

2015-11-22

zasada maleRowery elektryczne są w dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne i dostępne na polskim rynku. Głównym powodem jest coraz bardziej przystępna cena elektrycznego wspomagania napędu. Dzięki temu użytkownik może pokonać większy dystans z mniejszym wysiłkiem. Rozwiązanie szczególnie polecane osobom starszych.

Więcej >

Podziękowanie dla Sport Serwis od burmistrza miasta

2015-03-01

spotkanie sportserwis maleZ przyjemnością infromujemy, że otrzymaliśmy dyplom wyróżnienia i podziękowania za zaangażowanie w rozwój sandomierskiego sportu od Burmistrza Miasta Sandomierza podczas XI Noworocznego Spotkania Sportowców.

W piątek, 30 stycznia br., w Centrum Rekreacji MOSiR w Sandomierzu odbyło się spotkanie, które było okazją podsumowania ubiegłorocznej sportowej działalności sandomierskich ośrodków, szkół, klubów i stowarzyszeń. W uroczystości wzięli udział: przedstawiciele władz miejskich, Rady Miasta Sandomierza, klubów i stowarzyszeń, dyrektorzy i nauczyciele szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz zawodnicy, a także mieszkańcy Sandomierza. 

Więcej >

Nikita Boldin trzecim zawodnikiem najmocniejszej kategorii B w Road Trophy 2014!

2014-08-18

nikita road1Dwóch zawodników Sport Serwis - Nikita Boldin i Bartek Świderski wzięli udział w prestiżowym górskim wyścigu wieloetapowym kolarstwa szosowego Road Trophy 2014. Zawody odbyły się w dniach 15-17.08.2014r. w Beskidzie Śląskim w okolicach Istebnej. Kolarze jechali 4 etapy. Pierwszy etap stanowiła czasówka 3,7 km podjazdu, która wyłoniła najlepszych górali do kolejnych etapów. Drugi etap liczył 79 km z przewyższeniem 1800 m, trzeci 103 km z przewyższeniem 2100, czwarty 79 km z przewyższeniem 2000 m. W sumie przejechaliśmy 260 km pokonując ponad 6000 m przewyższenia. Nikita odniósł jeden z największych sukcesów w swojej karierze amatora. Po 4 etapach zajął III miejsce w kategorii wiekowej B.

Więcej >

Dobieramy siodła rowerowe systemem IDMatch

2014-08-06

idmatch-0Z przyjemnośćią informujemy, że w pełni obsługujemy urządzenia i programy autoryzowane dopasowujące siodła rowerowe do rowerzysty. Dzięki technologi IDMatch dedykowanej wyłącznie do bezkonkurencyjnych siodeł marki Selle Italia potrafimy dobrać siodło przy pomocy prostych pomiarów. Oprogramowanie przeliczające dokonane pomiary sugeruje odpowiednie siodło do rowerzysty. Jak ważne jest siodło opisujemy na wstępie artykułu poświęconemu technologii IDMatch. Pierwsi Klienci już przetestowali u nas nową usługę i z zadowoleniem kontynuują sezon kolarski. Usługa pomiaru dla Klientów kupujących siodła marki Selle Italia bezpłatna. W innych przypadku cena usługi wynosi 100 zł

Więcej >

V Zgrupowanie Kolarskie Sport Serwis - technika jazdy MTB

2014-07-21

W nadchodzący weekend odbędzie się V Zgrupowanie Kolarskie Sport Serwis. Tematem dwudniowego szkolenia będzie technika jazdy MTB (rowery górskie) w terenie. Podczas spotkania uczestnicy zdobędą umiejętności pokonywania przeszkód różnego rodzaju oraz pokonywania trudnych technicznie zjadów szlakami góskimi - singletrack.

Więcej >

Przemek czwarty w LUBELSKIEJ VUELCIE

2014-06-24

Przemysław Gierczak czwarty w wyścigu LUBELSKA VUELTA! Dwóch naszych zawodników (Przemek i Nikita) wystartowało w czteroetapowym wyścigu szosowym z cyklu Road Maraton. Zawody odbyły się 19 czerwca 2014 r. Przemek po 4 etapach zajął w klasyfikacji generalnej 4 miejsce. W poszczególnych etapach zdobył wysokie miejsca: etap II - 3 miejsce, etap III - 1 miejsce.

Więcej >

Sport Serwis otrzymuje Licencję Sportową PZKol

2014-04-15

licencja1Z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy Licencję Sportową Polskiego Związku Kolarskiego uprawniającego do uczestnictwa w sporcie kwalifikowanym. Jest to nowy etap sportowy naszego teamu. Cieszymy się że mamy zaszczyt dołączyć do najlepszych w Polsce o rywalizować w zawodowym kolarstwie.

 

 

Więcej >

Nowa marka rowerów - Scott

2014-03-18

SCOTTWzbogaciamy ofertę rowerów o nową prestiżową markę rowerów - SCOTT. Amerykańska firma jest liderem w produkcji rowerów na świecie od wielu lat. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Więcej >

Wyróżnienie na Noworocznym Spotkaniu Sportowców 2013

2014-01-29

dyplom spotk1Z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy od władz miasta podziękowanie za sponsorowanie i wspieranie sandomierskiego sportu w roku 2013 podczas Noworocznego Spotkania Sportowców 2013. Specjalne wyróżnienie otrzymali nasi zawodnicy szosowi: Nikita i Przemek. Spotkanie odbyło się 24 stycznia 2014 r. w sali rycerskiej zamku sandomierskiego.

 

Więcej >

Zapowiedź IV Zgrupowania Kolarskiego - trening podjazdów

2014-01-20

plakat26-27 kwietnia 2014 r. organizujemy kolejne Zgrupowanie Kolarskie Sport Serwis w Wólce Milanowskiej pod Św. Krzyżem pod hasłem "Trening Podjazdów". Tegoroczna wiosenna edycja polegać będzie na zaliczeniu 20 podjazdów na Św. Krzyż drogą asfaltową w ciągu całego pobytu. Podjazd liczy 5 km długości. Łącznie uczestnicy mają do pokonania 100 km długości podjazdu, ponad 6000 m przewyższenia. Zapewniamy wyżywienie i nocleg. Koszt imprezy wynosi 250 zł od osoby. Ilość osób ograniczona. Prosimy o zgłaszanie się mailowo: info@sport-rowery.pl lub telefonicznie 533 100 418.

Więcej >

Klasyfikacja Generalna MTBCross Maraton 2013

2013-10-09

mateusz kielce1Cykl maratonów MTBCross Maraton 2013 dobiegł końca. Team Sport Serwis odniósł liczne zwycięstwa w poszczególnych edycjach. Sezon 2013 w organizacji ŚLR był dla nas ogromnym sukcesem. W Klasyfikacji Generalnej zdobyliśmy trzy I miejsca, jedno III miejsce oraz trzy V miejsca. Dziękujemy zawodnikom za zaanagażowanie oraz ciężką pracę na treningach, zgrupowaniach i maratonach.

Więcej >

III Zgrupowanie Sport Serwis - jesienna edycja 2013

2013-09-23
W dniach 21-22 września 2013 r. odbyło się III Zgrupowanie Kolarskie Sport Serwis. Tegoroczne szkolenie poświęcone było wyłącznie technice jazdy rowerem górskim. W zgrupowaniu uczestniczyło 10 kolarzy w tym 2 ze Słowacji. Uczestnicy mieli okazję trenować na szlakach i ścieżkach Gór Świętokrzyskich elementy techniki jazdy rowerem górskim po terenie m.in. pokonywanie przeszkód w terenie, zjazd po bardzo stromych ścieżkach (single track).

Więcej >

Stroje kolarskie Sport Serwis 2013

2013-09-03

koszulkasport12Prezentujemy nowe stroje teamu Sport Serwis na sezon 2013/14. Na strojach pojawili się nowi sponsorzy a grafika została lekko udoskonalona. Producentem strojów jest firma Danielo, znana z najlepszej jakości szycia i materiałów. W spodenkach użyte zostały profesjonalne, wygodne i trwałe wkładki. Wkrótce stroje dostępne będą w sprzedaży.

Więcej >

Wyprzedaż rowerów do 15 % rabatu

2013-08-11

Posezonowa wyprzedaż rowerów z kolekcji 2013 rozpoczęta! Do wyczerpania zapasów oferujemy rabat do 15 %. Oferta obejmuje rowery z ekspozycji jak również na zamówienie. Zapraszamy do zapoznania się z promocją na naszej stronie internetowej w dziale promocja.

Więcej >

Sport Serwis na Beskidy MTB Trophy 2013

2013-07-28

prochu beskidy1Reprezentant teamu Sport Serwis - Piotr Proszowski wziął udział w najcięższym międzynarodowym maratonie wieloetapowym w Polsce - Beskidy MTB Trophy. Maraton odbył się w terminie 30 maj - 2 czerwca 2013 r. w miejscowości Istebna. Trasy maratonu przebiegały po wymagających ścieżkach i szlakach gór. Poniżej umieszczamy krótką relację Piotra  z każdej edycji maratonu.

Więcej >

Kaski rowerowe w promocji

2013-07-24

bellZachęcamy do skorzystania w sezonowej wyprzedaży kasków rowerowych najlepszych marek Bell i Giro. W ofercie kaski dla dzieci, kobiet i mężczyzn. Przecena trwa do wyczerpania zapasów.

Więcej >

Dwa maratony MTB jednego dnia

2013-06-24

Polańczyk danka1W zeszłą niedzielę 23 czerwca 2013 r. zawodnicy teamu Sport Serwis wystartowali w dwóch maratonach MTB. W Polańczyku (Cyklokarpaty.pl) kadra ze Słowacji wywalczyła 1. miejsce (Milo Cimbala) i 3. miejsce (Danka Jendrichowska). W Suchedniowie w maratonie MTBCROSS wystartowała liczniejsza grupa. Aż 5 reprezentantów stanęło na pudle podczas jednego wyścigu:

Więcej >

Sukces kolarzy szosowych w Lubelskiej Vuelcie 2013

2013-06-03

vuelta1Nikita Boldin i Krystian Sędrowicz, zawodnicy szosowi teamu Sport Serwis Sandomierz, odnieśli rewelacyjny wynik w trzyetapowym wyścigu kolarstwa szosowego LUBELSKA VUELTA 2013. W klasyfikacji generalnej po trzech etapach Nikita zajął 2 miejsce w kategorii ,osiągając jednocześnie 5 czas w Open, a Krystian 1 miejsce w kategorii H oraz 20 czas w Open.

Więcej >

Sport Serwis najlepszy w Kluszkowcach i Nowinach

2013-05-27

mateusz nowiny1Zawodnicy SPORT SERWIS SANDOMIERZ podczas ostatniego weekendu wzięli udział w dwóch maratonach rowerowych zdobywając czołowe miejsca. Pierwsze zawody odbyły się w Kluszkowcach 25 maja 2013 r. Najlepszym na trasie MEGA był nasz reprezentant ze Słowacji Milo Cimbala. 4 miejsce zajęła Danka Jendrichovska (Słowacja).

Więcej >

Sport Serwis podczas maratonu MTBCross w Sandomierzu

2013-05-20

stoisko sand1W miniony weekend majowy (5 maj 2013 r.) w Sandomierzu odbyła się jedna z edycji zawodów rowerowych z cyklu MTBCross Maraton. Przywitało do nas około 500 rowerzystów, którzy mieli okazję zmierzyć się na trasach okolicznych sadów i wąwozów. Impreza odbyła się na rynku Starego Miasta. Team Sport Serwis aktywnie uczestniczył w przygotowaniach oraz podczas imprezy. Widoczni byliśmy na trasach maratonu, podium oraz w samym miasteczku rowerowym.

Więcej >

Zwyciężamy w Przemyślu

2013-04-28

milo1Seniorzy teamu Sport Serwis odnoszą sukces już w pierszym maratonie organizacji MTB Cyklokarpaty 2013. Milo Cimbala (dystans 70 km) i Tadeusz Mycek (dystans 35 km) zwyciężają w swoich kategoriach wiekowych. Wiesiek Grdeń (3 m.) i Krzysztof Pawełczak (5 m.) zaliczyli już drugi maraton w tym sezonie. Zawody w Przemyślu odbyły się w sobotę 27 kwietnia 2013.

Więcej >

Sezon wyścigowy rozpoczęty w Daleszycach

2013-04-23

wiesiek121 kwietnia 2013 r. team Sport Serwis Sandomierz rozpoczął sezon wyścigowy biorąc udział w pierwszym maratonie MTBCross w Daleszycach. W maratonie wystartowało 6 zawodników teamu, zdobywając bardzo dobre miejsca.

Więcej >

Podsumowanie II Zgrupowania Sport Serwis

2013-04-21

IIzgrupowanie1W miniony weekend odbyła się wiosenna II edycja Zgrupowania Kolarskiego Sport Serwis. W spotkaniu uczestniczyło 18 kolarzy, którzy w świetnej atmosferze mieli okazję przećwiczyć elementy trenignu teamu Sport Serwis pod okiem instruktora i trenera Jerzego oraz zbudować wytrzymałość i ogólną kondycję przed sezonem.

Więcej >

Wygraj rower Merida w konkursie maratonu w Sandomierzu

2013-04-05

images/stories/klub/merida baner.jpgDla wszystkich uczestników maratonu MTB w Sandomierzu przygotowaliśmy niezwykły konkurs losowania nagród. Po zakończeniu maratonu odbędzie się losowanie głównej nagrody - ROWER GÓRSKI MERIDA MATTS 40-MD ufundowany przez naszą firmę. W losowaniu nagród tombola może wziąźć udział każdy uczestnik zawodów. Do wygrania przygotowane śa również inne nagrody rzeczowe. Informacja o maratonie tj. regulamin i zapisy dosepne na stronie organizatora www.mtbcrossmaraton.pl

Więcej >

Kolekcja rowerów MERIDA 2013

2013-03-13

Nowa kolekcja rowerów marki MERIDA 2013 jest już dostępna w naszym sklepie. Dostępne modele udostępniamy na naszej stronie internetowej w zakładce Rowery. Jak co roku w ofercie pojawił się rower na kołach 29" - Big Ninie TFS.

Więcej >

Seger sponsorem teamu Sport Serwis

2013-03-06

logo-duze poprawioneZ przyjemnością informujemy, że nasz team kolarski "Sport Serwis Sandomierz" zdobył na sezon 2013 nowego sponsora - Hurtownia Narzędzi SEGER. Wsparcie firmy Seger pozwoli nam rozwijać w ciagu dalszym kolarstwo oraz osiągać zamierzone cele i wyniki sportowe.

Więcej >

Sport Serwis w Noworocznym Spotkaniu Sportowców

2013-02-12

dyplom1Z przyjemnością informujemy że podczas IX Noworocznego Spotkania Sportowców zostaliśmy wyróżnieni wśród sponsorów, czynnie wspierających działania sandomierskich organizacji sportowych. Ponadto Bartosz Świderski i Jerzy Świderski zostali wyróżnieni przez Prezydium Miejskiej Rady Sportu jako działacze i sędziowie. Spotkanie odbyło się 31 stycznia 2013 r. w sandomierskim Zamku,

Więcej >

Wiosna jest bliżej niż myślisz!

2013-01-14

Wiosna malePrzygotuj swój rower do jazdy jeszcze przed nadejściem sezonu, aby uniknąć długich kolejek i skorzystać z wyjątkowej promocji. Do końca lutego 2013 r. przeserwisujemy Twój rower w specjalnej cenie - minus 50% na wszystkie usługi serwisowe z cennika. Dodatkowo otrzymasz 10% rabatu na części eksploatacyjne marki Shimano

Więcej >

Podsumowanie Szkolenia Kolarskiego Sport Serwis

2012-10-20

http://www.sport-rowery.pl/images/stories/aktualnosci/zgrupowanie1.jpgW dniach 05-07.10.2012 w Wólce Milanowskiej zorganizowaliśmy 2-dniowe szkolenie kolarskie poświecone tematyce techniki jazdy rowerem, fizjologii, suplementacji i odżywania, trenowania oraz siłowni.

Więcej >

Otwarcie serwisu narciarskiego - 15 %

2012-10-09

22 października 2012 r. otwieramy serwis narciarski oraz ruszamy z obniżką - 15 % na serwis do 4 listopada. W tym okresie usługi serwisowe będą tańsze o 15 %. Zachęcamy wszystkich zapalonych narciarzy i snowboarderów do skorzystania z oferty. Więcej informacji na stronie www.sport-narty.pl

Więcej >

Odzież rowerowa na jesień/zimę Rogelli i Endura

2012-09-24

http://www.guardo.pl/product/image/573/e3057blk.jpgRowerzysto, przygotuj się na jesień i zimę! Wyposaż się w ciepłą i komfortową odzież rowerową w sklepie Sport Serwis i nie przestawaj kręcić przez jesień. Posiadamy szeroką ofertę odzieży jesienno-zimowej dla każdego rowerzysty: kurtki, bluzy, spodnie, czapeczki, rękawice, skarpety, pokrowce na buty, kominiarki i bielizna termoaktywna. Służymy doradztwem i doświadczeniem. Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego www.guardo.pl z dużym wyborem odzieży jesiennej i licznymi promocjami.

Więcej >

Wyprzedaż rękawiczek i kasków - 20%

2012-09-24

Zachęcamy do skorzystania z wyprzedaży letnich rękawiczek rowerowych oraz kasków rowerowych. Przeceniamy asortyment o 20 % w dół. W ofercie produkty marek: Merida, Chiba, Giro, Bell. Przypominamy również o super promocji butów rowerowych Shimano: turystyczne, MTB i szosowe. Zapraszamy!

Więcej >

Nikita trzeci na Velo Carpathica

2012-09-23

http://www.sport-rowery.pl/images/stories/aktualnosci/velocarp1.jpgNikita Boldin (III m.) oraz Krystian Sędrowicz (IV m.) odnieśli wielki sukces w wyścigu górskim Velo Carpathica (22.09.2012 r.) zaliczanym do cyklu imprez szosowych Road Maraton. Po przejechaniu 181 km po górach Bieszczadach (Ustrzyki Dolne) zdobyli kolejno III i IV miejsce w swoich kategoriach wiekowych. Nikita wypadł rewelacyjnie zdobywając również III miejsce w Open, co jest wielkim osiągnięciem.

Więcej >

Testy i prezentacja rowerów Merida 2013

2012-09-22

http://www.sport-rowery.pl/images/stories/aktualnosci/merida2.jpgEkipa sklepu Sport Serwis wzięła udział w tegorocznych testach rowerów Merida 2013. Prezentacja odbyła się w Wiśle w dniach 18-19 września 2012 r. Mieliśmy przyjemność sprawdzić najlepsze modele Meridy w górksim terenie. Między innymi dokonaliśmy porównania jazdy na szlakach Wielkiej Skoczni górali 26" i 29" Big Nine w ramie karbonowej i aluminiowej.

Więcej >

Wyprzedaż odzieży rowerowej do - 40 % w Guardo.pl

2012-09-20
Wielka wyprzedaż odzieży rowerowej z kolekcji letniej w sklepie internetowym www.guardo.pl. Przeceny sięgają nawet -40%! Zapraszamy do sklepu Guardo.pl Oferta dostępna w dziale Promocje. Sprawdź i skorzystaj z wyjątkowej oferty.

Więcej >

Sport Serwis w MP Family Cup

2012-09-17

Dwóch zawodników teamu Sport Serwis Filip Kopieniak i Mateusz Kowalczyk wzięli udział w Mistrzostwach Polski w kolarstwie górkim Family Cup 2012. Filip wywalczył trzeci stopień podium (3 miejsce), a Mateusz ukończył wyścig na 8. miejscu. Zawody odbyły się w Kielcach 2 września 2012 r.

Więcej >

Pierwsze miejsce na ROAD MARATON

2012-09-17

W pierwszy weekend września (01.09.2012) odbyła się kolejna edycja ogólnopolskich zawodów szosowych ROAD MARATON w miejscowości Parczew. Nasz reprezentant Nikita Boldin odniósł wysokiej rangi sukces zdobywając I miejsce w swojej kategorii wiekowej na dystansie 110 km. Dla Nikity podium to debiut tego sezonu.

Więcej >

Używany sprzęt narciarski - dostawa

2012-09-17

http://www.sport-rowery.pl/images/stories/aktualnosci/buty.jpgZ przyjemnością informujemy o nowej dostawie używanego sprzętu narciarskiego i snowboardowego na nadchodzący sezon zimowy 2012/13. W ofercie pojawiły się używane narty dla dzieci, mężczyzn i kobiet w idealnym stanie, a także używane buty narciarskie oraz nowe buty snowboardowe już od ceny 249 zł za parę. Niedługo oferta cenowa pojawi się na naszej stronie internetowej www.sport-narty.pl. Zapraszamy do odwiedzenia sklepu oraz naszej strony internetowej.

Więcej >

Sport Serwis w Family Cup Kielce

2012-09-03

26 sierpnia 2012 r. zawodnicy Sport Serwis Sandomierz zdobyli czołowe miejsca w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w kolarstwie górskim „FAMILY CUP 2012”. Zawody odbyły się w Kielcach. Wyniki przedstawiamy poniżej:

Więcej >

Jesienna promocja rowerów do - 15%

2012-09-03

race topJesienna promocja wszystkich dostępnych rowerów w sklepie Sport Serwis! Już teraz mogą Państwo otrzymać ekstra rabat. Pzy zakupie każdego roweru od ceny promocyjnej - 10 % dodajemy akcesoria o wartości 5% roweru. W sumie otrzymują Państwo od nas - 15 % rabatu.

Więcej >

Letnia kolekcja odzieży Pearl Izumi -20 %

2012-08-24

http://guardo.pl/media/products/adafacfbcc1ddc3165653352f64864e5/images/thumbnail/small_111210153KWL.jpg?lm=1344957431Wielka promocja odzieży Pearl Izumi z kolekcji 2012. - 20% taniej wszystkie dostępne produkty: bluzy, koszulki, spodenki. Odzież dostępna w sklepie na ul. Kochanowskiego 25 lub w sprzedaży internetowej w sklepie www.guardo.pl. Sprawdź i skorzystaj z wyjątkowej oferty.

Więcej >

I Otwarte Zgrupowanie Kolarskie Sport Serwis

2012-08-20

Zachęcamy wszystkich entuzjastów i pasjonatów jazdy rowerem górskim do udziału w "I Otwartym Zgrupowaniu Kolarskim Sport Serwis", które odbędzie się 5-7.10.2012 r. w Górach Świętokrzyskich w miejscowości Wólka Milanowska. Spotkanie odbędzie się w formie szkolenia teroretycznego oraz praktycznego w terenie na rowerach górskich. Podczas zajęć praktycznych zostaną przećwiczone elementy techniki jazdy i treningu teamu Sport Serwis. Zajęcia teoretyczne poświęcone będą tematyce odżywania, suplementacji odżywek, podstaw treningu kondycyjnego i techniki jazdy. Zapewniamy wyżywienie, zakwaterowanie i świetną atmosferę. Wymagany jest własny sprzęt oraz dojazd do miejsca zakwaterowania. Koszt uczestnictwa to kwota 300 zł.

Więcej >

Promocja butów rowerowych SPD Shimano

2012-08-14

http://www.sport-rowery.pl/images/stories/aktualnosci/42.jpgZachęcamy do skorzystania z promocyjnej oferty butów rowerowych SPD Shimano górskie, szosowe oraz turystyczne. Dostępne są modele SHMT32, SMHT33, SHM077, SHR077 w cenach internetowych. Sprawdź naszą ofertę w sklepie on-line www.guardo.pl

Więcej >

Promocja rowerów KELLYS -10 % rabatu

2012-08-11

Zachęcamy do skorzystania z oferty promocyjnej  rowerów marki KELLYS. Obniżamy ceny o -10 %. Oferta obejmuje rowery Kellys z ekspozycji sklepowej jak również na zamówienie do wyczerpania zapasów. Zapraszamy do zapoznanai się z promocją na naszej stronie internetowej w dziale promocja.

Więcej >

4 zawodników teamu na pudle w Komańczy

2012-08-06

http://www.sport-rowery.pl/images/stories/aktualnosci/mtb1.jpgRewelacyjny występ zawodników teamu Sport Serwis w Komańczy - maraton MTB  Cyklokarpaty. 4 naszych kolarzy zdobyło podium - Jerzy i Tadek I miejsca, Katarzyna Ordon i Milo Cimbala II miejsca. Maraton odbył się w sobotę 4 sierpnia 2012 r. w sercu Bieszczad w miejscowości Komańcza.

Więcej >

Sukces kolarzy szosowych w Nowym Sączu

2012-07-31

http://www.sport-rowery.pl/images/stories/aktualnosci/szosa1.jpgKrystian Sędrowicz (1.miejsce) i Nikita Boldin (3.miejsce) odnieśli sukces w wyścigu szosowym „Road Maraton” w Nowym Sączu – 28.07.2012 r. Krystian zdobywa najwyższe miejsce podium, a Nikita 3 miejsce. Zawodnicy naszego teamu – Sport Serwis, wystartowali na dystansie 75 km. Trasa wyścigu była wymagająca i liczna w strome podjazdy i zjazdy (10 % kąt nachylenia). Nasi kolarze cały wyścig jechali razem. 

Więcej >

Nowość - opony Rubena

2012-07-24

http://www.sport-rowery.pl/images/stories/aktualnosci/logo-rubena.jpgNowością tego sezonu w sklepie Sport Serwis są opony i dętki Rubena. Do sprzedaży wprowadziliśmy w atrakcyjnych cenach opony i dętki rowerowe czeskiej firmy Rubena. Marka cieszy się dobrą jakością za rozsądną cenę. Zapraszamy na oficjalną stronę producenta www.rubena.eu.

Więcej >

Rowerki dziecięce - 20 %

2012-07-04

http://www.sport-rowery.pl/images/stories/aktualnosci/lemurooopromo1.jpgObniżamy ceny rowerków dziecięcych z kolekcji 2012 do 20 % taniej. W ofercie najlepsze marki takie jak: MERIDA, HELLO KITTY, CUSTOM. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu Sport Serwis przy ul.Kochanowskiego w Sandomierzu. Posiadamy duży wybór kolorystyczny rowerków dla dziewczynek i chłopców.

Więcej >

Sport Serwis w czterech wyścigach

2012-07-01

W poprzedni weekend 30 czerwca - 1 lipca 2012 zawodnicy teamu Sport Serwis uzyskali świetne wyniki w czterech wyścigach: szosowych w Bałtowie i Bielinach oraz górski w Pruchniku i Pinczowie. Zawody okazały się nie tylko rywalizacją zawodników ale również walką ze słońcem i upałem. Uczestnikom groziło odwodnienie oraz udar cieplny.

Więcej >

Odzież rowerowa -20 % w sklepie guardo.pl

2012-06-21

Super promocja w sklepie guardo.pl. Cały asortyment odzieży rowerowej obniżamy o 20% tylko do 1 lipca. Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty www.guardo.pl

Więcej >

Praktyczne porady rowerowe

2012-06-15

Na stronie www.sport-rowery.pl uruchomiliśmy praktyczny poradnik dla rowerzystów - PORADNIK. Będziemy tam zamieszczać artykuły na temat odżywiania, trenowania i naprawy sprzętu. Nasze porady będą głównie oparte na naszym doświadczeniu i praktyce.

Więcej >

Sukcesy na szosie i MTB

2012-06-12

http://www.sport-rowery.pl/images/stories/aktualnosci/wierchomla1.jpgW miniony weekend zwodnicy teamu Sport Serwis uzyskali czołowe wyniki w zawodach szosowych i MTB. W sobotę 9 czerwca Krystian Sędrowicz zdobył II miejsce w wyścigu szosowym - OGÓLNOPOLSKI CYKL MARATONÓW SZOSOWYCH „ ROAD MARATON” w Nowym Wiśniczu. Pozostali zawodnicy dominowali w trudnym maratonie Cyklokarpaty rozegranym w Wierchomli w niedzielę 10 czerwca.

Więcej >

Gwintujemy ramy rowerowe

2012-06-04

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wprowadziliśmy nową usługę serwisową. Od tego sezonu jesteśmy przygotowani do gwintowania ram rowerowych. W szczególności naprawiamy podatne na uszkodzenie gwinty gniazg w ramie do przykręcania koszyków/uchwytów na bidon.

Więcej >

Promocja odzieży PEARL IZUMI - 10%

2012-05-26

http://www.guardo.pl/product/image/423/07113KWL.jpgPromocja profesjonalnej odzieży Pearl Izumi w sklepie Sport Serwis! Wszystkie produkty marki Pearl Izumi przeceniamy o 10%.
Odzież Pearl Izumi to znakomita jakość i komfort uzytkowania. Sprawdź i skorzystaj z wyjątkowej oferty. Z ofertą można zapoznać się na stronie naszego sklepu internetowego www.guardo.pl Produkty można odebrać osobiście w Sandomierzu lub zamówić wysyłkowo przez sklep.

Więcej >

Relacja z maratonu MTB w Sandomierzu

2012-05-10

http://www.sport-rowery.pl/images/stories/aktualnosci/sandomierz_mapa_master1.jpg06 maja 2012 odbyła się wielka impreza rowerowa w Sandomierzu – maraton MTB CROSS. Zawody zostały zorganizowane przez MTBCROSS Maraton oraz SPORT SERWIS Sandomierz. Trasa maratonu była podzielona na trzy dystanse: Master - 80 km, Fan – 50 km, Family – 16 km. Średnia przewyższeń najdłuższej trasy wyniosła 1000 m.

Więcej >

Nowe stroje teamu Sport Serwis

2012-05-04

http://www.sport-rowery.pl/images/stories/aktualnosci/stro1.jpgPrezentujemy nowe stroje kolarskie teamu SPORT SERWIS na sezon 2012 (dawny Race Squad). Od tego roku zawodnicy będą reprezentować team w nowych barwach na zawodach w całej Polsce.

Więcej >

Otwarcie sezonu startowego 2012

2012-04-26

22 kwietnia 2012 zawodnicy teamu Sport Serwis z sukcesem otwierają sezon startowy 2012, zwyciężając w dwóch maratonach MTB w Daleszycach oraz w Rzeszowie. Poniżej wyniki naszych zawodników z dwóch maratonów:

Więcej >

Prezent na Komunię - Rower

2012-04-24

http://www.sport-rowery.pl/images/stories/rowery/5-v1.jpgJuż niedługo pierwsze Komunie Święte. Najlepszym prezentem na tą okazję jest ROWER. Dzieci i młodzież jeżdząca na rowerach prawidłowo rozwija się. Są zdrowe, pełne energii i szczęścia. W naszym sklepie posiadamy rowerki standardowe na kołach 24" jak również rowery górskie na kołach 26". Rowery 26" z ramą 14,5" są wielkości, która pozwala dziecku swobodnie dostawać do pedał i kierownicy, a zapewnia użytkowanie na wiele lat.

Więcej >

Rowery górskie - 10 % dla maratończyków

2012-04-15

6 maja 2012 odbędzie się największa impreza rowerowa w Sandomierzu - maraton rowerowy MTBCross. Nasza firma jest współorganizatorem tego wydarzenia. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych klientów specjalną promocję. Do 5 maja podając naszemu sprzedawcy hasło "MTBCROSS" będzie można zakupić rower górski MTB w ekstra cenie - 10 % od kwoty katalogowej.

Więcej >

Nowa nazwa teamu - Sport Serwis Sandomierz

2012-04-07

http://www.sport-rowery.pl/images/stories/aktualnosci/czerwone1.jpgSandomierski Klub Kolarski Race Squad Sandomierz zmienia swoją nazwę na Sport Serwis Sandomierz. Team od tego sezonu jeździ w nowych strojach kolarskich. Naszymi sponsorami na sezon 2012 pozostają: Brunox, AtakSport oraz Guardo.pl - internetowy sklep z odzieżą rowerową. Wraz ze zmianą nazwy powiększyliśmy grono zawodników. Każdy zawodnik lub działacz teamu przedstawiony jest na naszej stronie www.sport-rowery.pl/klub/squad

Więcej >

Ostatnie dni promocji rowerów -10%

2012-04-04

Promocja -10% ROWERY 2012 dobiega końca! Do 6 kwietnia włącznie mogą Państwo skorzystać z niskich cen rowerów z kolekcji 2012. Oferta rowerów dostępna jest na naszej stronie w dziale rowery. Zapraszamy!

Więcej >

Bidony Coca-Cola

2012-03-24

http://www.sport-rowery.pl/images/stories/aktualnosci/cocaczerw1.jpgPrzygotawilśmy dla Państwa wyjątkowe bidony Elite z logo Coca-Cola. Bidony są dostępne w kolorach: czerwony, biały, czarny. Posiadają wytrzymałe, gumowe ustniki oraz pokrywkę na ustnik, są antybakteryjne oraz żywotne. Ilość jest ograniczona.

Więcej >

Opony i dętki Schwalbe

2012-03-17

http://www.sport-rowery.pl/images/stories/aktualnosci/log_schwalbe.jpgZ przyjemnością informujemy, że od tego sezonu dostępne w naszym sklepie będzie ogumienie solidnej niemieckiej marki Schwalbe. W ofercie posiadamy opony szosowe, MTB oraz trekkingowo-crossowe od ceny 49 zł, a także dętki w wersjach Standard, ExtraLight , XXLight od ceny 19 zł. U nas każdą oponę oraz dętkę możesz otrzymać również na zamówienie!

Więcej >

Oferta rowerów dostępna na stronie

2012-03-13

Aktualna oferta rowerów dostępna w naszym sklepie została umieszczona na stronie w dziale ROWERY. Zachęcamy również do skorzystania z przedsezonowej promocji - 10 % na wszystkie modele 2012.

Więcej >

Przedsezonowa promocja rowerów - 10 %

2012-02-29

http://www.sport-rowery.pl/images/stories/aktualnosci/terminarz.jpgOdjazdowa promocja! Rowery z kolekcji 2012 tańsze o 10 %! Promocja obejmuje wszystkie modele rowerów męskich, damskich i dziecięcych znakomitych i światowych producentów: Merida i Kellys. Jeśli planujesz zakup roweru na sezon nie czekaj do wiosny i skorzystaj z wyjątkowej promocji. Każdy znajdzie rower dla siebie. Posiadamy rowery: trekkingowe, crossowe, górskie czy szosowe. Uwaga! Dla pierwszych klientów terminarze rowerowe GRATIS! Oferta promocyjna jest ważna do odwołania.

Więcej >

Rower górski na kołach 29" w Sport Serwis

2012-02-27

http://www.sport-rowery.pl/images/stories/aktualnosci/bignine0.jpgRower 29er - góral na dużych kołach w sprzedaży w naszym sklepie. Zapraszamy do jazdy testowej na rowerze Merida Big Nine TFS 100-D. Sprawdź sam w czym jest lepszy od 26". Jedyny taki rower w regionie, możesz go obejrzeć tylko u Nas!

Więcej >

Nowa kolekcja rowerów MERIDA 2012

2012-02-24

http://www.sport-rowery.pl/images/stories/aktualnosci/meridateam1.jpgNowa kolekcja rowerów marki MERIDA 2012 już dostępna. Nowe rowery wyróżniają się świetnym i nowoczesnym wyglądem. W Ofercie posiadamy rowery męskie, damskie i dziecięce. Oferta dostępna jest na naszej stronie w kategorii ROWERY.

Zapraszamy!

Więcej >

Dziecięce rowerki Hello Kitty tańsze o 10 %

2012-02-21

http://www.sport-rowery.pl/images/stories/aktualnosci/hella_kitty_t2.jpgRowerki dziecięce Hello Kitty i Custom tańsze o 10 %. W ofercie rowerki 12" oraz 16" dla chłopców i dziewcząt. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą w dziale promocje.

Więcej >

Serwisuj rower zimą!

2012-01-16

http://www.sport-rowery.pl/images/stories/aktualnosci/serwisuj_rower1.jpgOd 15.01.2012 do 29.02.2012 serwisujemy rowery w cenie 50 złotych (przegląd) oraz udzielamy 10% rabatu na części eksploatacyjne.Nie daj się zakoczyć wiosną! Wyobraź sobie, że po długiej zimie robi się ciepło, sucho chcesz wsiąść na rower – coś jednak jest nie tak, łańcuch i kaseta wydają nieprzyjemne dźwięki, piasty kręcą się opornie, szprychy stękają, a hamulce nie są już takie jak dawniej...

Więcej >

Rowery Kellys kolekcja 2012 już w sprzedaży

2011-12-20

Otrzymaliśmy pierwsze rowery marki Kellys i Alpina z kolekcji 2012. Dostępne są rowery trekkingowe i crossowe. Kolejne rowery 2012 marek Merida, Kellys i Unibike pojawią się w sprzedaży od lutego 2012.

Więcej >

Prezenty pod choinkę

2011-12-10

http://www.sport-narty.pl/images/stories/aktualnosci/mikolaj.jpgŚwięta za pasem. Czy wiecie już co podarować swoim bliskim pod choinkę? Jak co roku zadajemy sobie to pytanie i stajemy przed wielkim dylematem.

Świetnym pomysłem na prezenty dla miłośników białego szaleństwa zarówno dla dzieci jak i dorosłych są akcesoria narciarskie:

Więcej >

Karta rabatowa -10 % dla stałych klientów

2011-12-04

http://www.sport-narty.pl/images/stories/aktualnosci/karta.jpgSpecjalna karta rabatowa dla klientów sklepu Sport Serwis. Dokonaj zakupu nowego sprzętu: roweru lub nart w naszym sklepie, a  otrzymasz od nas imienną kartę upoważniającą do zakupów z rabatem – 5 % oraz  – 10 % na serwis rowerowy i narciarski. Nie przegap takiej okazji i dołącz do grona stałych klientów sklepu Sport Serwis.

Więcej >

Zimowe treningi biegowe

2011-11-23

http://www.sport-rowery.pl/images/stories/aktualnosci/bieg1.jpgZapraszamy zainteresowane osoby do grupowych biegów długodystansowych. W każdą niedzielę  o godz. 10.00 organizujemy bieg z udziałem utytułowanego maratończyka biegowego, Jacka Łabudzkiego. Nasze treningi prowadzone są w okresie jesienno-zimowym. Pierwszy bieg w tym sezonie odbył się 20 listopada 2011. Pokonaliśmy dystans 12 km, a trasa prowadziła nieuczęszczanymi drogami do stacji radarowej pod Sandomierzem.

Więcej >

Zimowa odzież do biegania

2011-11-16

http://www.sport-narty.pl/images/stories/aktualnosci/rimasco1.jpgZima to okres mniejszej aktywności ruchowej. Staramy się przez ten okres utrzymać dobrą kondycję i sylwetkę. Najlepsze efekty przynosi bieganie na świeżym powietrzu. Potrzebujemy do tego specjalną odzież chroniącą przed chłodem. Dlatego przygotowaliśmy nowe produkty dla biegaczy. W naszej ofercie pojawiły się między innymi nowe zimowe spodnie do biegania.

 

Więcej >

Serwis narciarski –15% Otwarcie sezonu

2011-10-03

http://www.sport-narty.pl/images/winter1.jpg3 października 2011 rozpoczynamy sezon narciarski 11/12. Zapraszamy do skorzystania z usług regeneracji sprzętu narciarskiego i snowboardowego.

Udzielamy rabatu – 15 % do końca października.

www.sport-narty.pl

Więcej >

Sport Serwis sponsoruje imprezę triathlonową

2011-09-28W dniu 13 sierpnia 2011 odbyły się III Mistrzostwa Polski Lekarzy oraz Otwarte Mistrzostwa Ziemi Sandomierskiej dla Amatorów. Zwycięzcy imprezy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę Sport Serwis – Specjalistyczny Sklep Rowerowo-Narciarski. W III Letnim Triathlonie Ziemi Sandomierskiej wzięło udział 62 zawodników.

Więcej >

Odzież rowerowa Endura na jesień

2011-09-20http://www.sport-rowery.pl/images/stories/aktualnosci/windchil.jpgNowa dostawa jesienno-zimowej odzieży rowerowej Endura w naszym sklepie. W ofercie posiadamy doskonałe kurtki membranowe, spodnie na szelkach, podkoszulki jesienne, ciepłe rękawice i czapki pod kask oraz pokrowce na buty. Zachęcamy również do skorzystania z oferty wyprzedażowej odzieży letnio-jesiennej Endura.

Więcej >

Lampki na jesienną pogodę USB

2011-09-15

Nowe lampki rowerowe Mactronic i Torch idealne na jesienną pogodę dostępna w naszym sklepie w ekstra cenach.

W ofercie posiadamy standardowe lampki przednie, tyle i komplety od ceny 8,50 zł, jak również specjalne dla bardziej wymagających użytkowników między innymi:

Więcej >

Tanie narty przed sezonem

2011-09-13

Przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną na sprzęt narciarski z poprzednich kolekcji. Między innymi proponujemy w niskich cenach:

1. Narty Volk, Rossignol, Blizzard, Salomon, Elan.
2. Buty narciarskie Lange, Tecnica, Atomic, Salomon.
3. Akcesoria narciarskie typu: rękawice, czapki, kaski, gogle.

Więcej >

Zmiana adresu wypożyczalni

2011-08-30

Z dniem 30.08.11 wypożyczalnia rowerów została przeniesiona do siedziby firmy - ul. Kochanowskiego 25 w Sandomierzu sklep rowerowy Sport Serwis.

Więcej >

Atak Sport sponsorem teamu RS

2011-08-21Team Race Squad Sandomierz zdobywający coraz lepsze wyniki sportowe oraz powiększający grono zawodników zdobył kolejnego sponsora. Od sezonu 2011 oraz na przyszłe lata firma Atak Sport - producent odzieży kolarskiej został partnerem drużyny.

Więcej >

WYPRZEDAŻ ROWERÓW

2011-08-011 sierpnia ruszyliśmy z odjazdową przeceną WSZYSTKICH ROWERÓW z kolekcji 2011 MERIDA i UNIBIKE. Oferta promocyjna obejmuje również odzież, obuwie, akcesoria i części rowerowe. Produkty objęte promocją znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce promocja.

Więcej >

Nowi członkowie teamu

2011-06-02W sezonie 2011 do teamu Race Squad dołączyli nowi zawodnicy:

1. Tadeusz Mycek (Tarnobrzeg) - legenda polskiego kolarstwa lat 70-tych
2. Krzystof Skotnicki
3. Piotr Trojanowski (Rudnik nad Sanem)
4. Piotr Łabudzki (Sandomierz)
5. Krzysztof Dudek (Sandomierz)

Więcej >

Bagażniki i uchwyty rowerowe Thule

2011-05-24

http://www.sport-rowery.pl/images/stories/aktualnosci/clipon1.jpgOferta naszego sklepu została poszerzona o nowe produkty - bagażniki i uchwyty rowerowe na samochód firmy THULE.

W ofercie między innymi:
1. Bagażniki samochodowe bazowe
2. Bagażniki na klapę samochodu
3. Uchwyty rowerowe

Więcej >

W soboty czynne od 9.00

2011-05-22W każdą sobotę od 28 maja 2011 sklep na ul.Kochanowskiego 25 czynny bedzię w godzinach 9.00 - 13.00

Więcej >

I Sandomierski Sportowy Weekend Kwitnących Sadów

2011-04-11

Zachęcamy do zapoznania się z relacją video z trasy najbliższego maratonu MTB Cross Maraton (I Sandomierski Sportowy Weekend Kwitnących Sadów)

Więcej >

MTB Cross Maraton w Sandomierzu

2011-04-07

top27 maja 2011 odbędzie się w Sandomierzu maraton rowerowy -  II edycja cyklu MTB Cross Maraton. Cykl ten stanowi 9 maratonów rozgrywanych w różnych zakątkach województwa świętokrzyskiego.

Więcej >

Czynne do 18.00

2011-03-31images/stories/aktualnosci/zegarrowerowy.jpgOd 1 kwietnia następuje zmiana godzin otwarcia firmy SPORT SERWIS. Zapraszamy w godzinach:

Poniedziałek - Piątek

10.00 - 18.00

Sobota

10.00 - 14.00

Więcej >

Oferta rowerów na naszej stronie

2011-03-20

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą rowerów naszego sklepu na stronie internetowej www.sport-rowery.pl w dziale ROWERY. Prezentujemy dostępne modele ze zdjęciami poglądowymi, cenami oraz danymi technicznymi.

Więcej >

Rowery Merida - kolekcja 2011

2011-03-07

http://www.sport-rowery.pl/images/stories/aktualnosci/merida_m.jpgNowa kolekcja rowerów marki Merida 2011 jest już dostępna w naszym sklepie. Oferowane modele znajdują się na naszej stronie w dziale rowery. Pozostałe modele można obejrzeć na stronie www.rowerymerida.pl

Więcej >

I warsztaty szkoleniowe w kolarstwie MTB

2010-12-27Zawodnik naszego teamu, a zarazem serwisant firmy Sport Serwis, Jerzy Świderski wziął udział w I warsztatach szkoleniowych w kolarstwie górskim organizowanym przez szkołę Galiński Bike School.G Spotkanie było prowadzone przez wielokrotnego Mistrza Polski w MTB, Marka Galińskiego. Odbyło się w dniach 26-28.11.2010 w Wiśle.

Więcej >

Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia

2010-12-24

http://www.sport-rowery.pl/images/stories/aktualnosci/yczenia1.jpgWszystkim Klientom i Sympatykom naszej firmy składamy życzenia Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Pomyślności i Sukcesów w Nowym Roku.

Więcej >

Shimano Nexus Center - autoryzowany serwis

2010-12-09

http://www.sport-rowery.pl/images/stories/aktualnosci/shimano.jpg7 grudnia 2010 roku wzięliśmy udział w szkoleniu poświęconym piastom wielobiegowych Shimano Nexus i Alfine. Spotkanie odbyło się7 grudnia 2010 roku w Poznaniu w siedzibie Shimano Polska Bicycles Parts. Nasz serwis otrzymał tytuł autoryzowanego serwisu Nexus, potwierdzony certyfikatem ukończenia kursu.

Więcej >

Złoty Laur Klienta 2010 dla MERIDY

2010-11-18http://www.sport-rowery.pl/images/stories/aktualnosci/dyplom1.jpgRowery MERIDA zostały uhonorowane „Złotym Laurem Klienta 2010”. Wyjątkowe wyróżnienie przyznano w kategorii „Najlepsze rowery 2010”, w której marka MERIDA okazała się bezkonkurencyjna!


Więcej >

Zmiana godzin otwarcia

2010-10-29

zegarrowerowy.jpgUprzejmie informujemy, iż 2 listopada nastepuje zmiana godzin otwarcia firmy SPORT SERWIS. Zapraszamy do korzystania z usług naszego Serwisu Narciarskiego oraz Serwisu Rowerowego przez okres zimowy w godzinach:

Poniedziałek - Piątek

10.00 - 17.00

Sobota

10.00 - 14.00

Więcej >

Jerzy Świderski zwycięża w GENERALCE

2010-09-28

jaslo1Jerzy Świderski zdobywa najwyższe podium w klasyfikacji generalnej M5 maratonów rowerowych Cyklorpaty.pl. Cykl imprez w sezonie 2010 liczył 12 edycji  rozgrywanych na terenie woj. podkarpackiego, małopolskiego oraz częściowo na Słowacji. Jurek w 11 wyścigach zwyciężył 9-krotnie.

 

Więcej >

Zmiana nazwy firmy – SPORT SERWIS

2010-09-22

Uprzejmie informujemy, iż 22 września 2010 r. nastąpiła zmiana nazwy firmy Race Squad. Firma od dziś będzie rozpoznawalna pod nazwą SPORT SERWIS. Jednocześnie działalność nasza została poszerzona o nową usługę w zakresie serwisowania nart i snowboardu.

Więcej >

ROWEROWA PROMOCJA

2010-09-06Ruszamy z jesienną wyprzedażą rowerów, części i akcesoriów. Oferta obejmuje rowery Merida, Kross, Unibike z ekspozycji sklepowej oraz na zamówienie do wyczerpania zapasów. Produkty objęte promocją znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w dziale promocja.

Więcej >

SERWIS NARCIARSKI - strona internetowa

2010-08-21

Przygotowaliśmy stronę internetową dla nowo powstającego - SERWISU NARCIARSKIEGO. Strona znajduje się pod adresem www.sport-narty.pl Znajdziecie tam informacje oraz szczegóły dotyczące naszej nowej inicjatywy - Serwisu Narciarskiego.

Zapraszamy!

Więcej >

6 maratonów 6 zwycięstw

2010-08-18

Zawodnik teamu Race Squad Jerzy Świderski odniósł 6 zwycięstw z rzędu w maratonach MTB Cyklokarpaty. W klasyfikacji generalnej zajmuje pewne pierwsze miejsce z dużą przewagą punktową nad rywalami.


Więcej >

Kolejne zwycięstwo Race Squad

2010-06-16

II edycja ogólnopolskich maratonów rowerowych CYKLOKARPATY zakończyła się ponownym zwycięstwem Jerzego Świderskiego jeżdżącego w teamie RACE SQUAD SANDOMIERZ. Zawody odbyły się w Nowym Żmigrodzie 6 czerwca 2010 r. Po przejechaniu najdłuższego dystansu – 65 km z czasem 3h 33 min, Jerzy zajął 1. miejsce z przewagą 5 min nad rywalem.

Więcej >

Jerzy Świderski pierwszy w Przemyślu

2010-06-01Edycja maratonów rowerowych Cyklokarpaty 2010 została rozpoczęta 1 maja wyścigiem w Przemyślu. Jerzy Świderski po przejechaniu dystansu GIGA 65 km ukończył wyścig na 1. pozycji w kategorii M5. Na mecie zyskał przewagę 12 minut nad kolejnym zawodnikiem. Łączny czas przejazdu wyniósł 3h 03min 49 sek.

Więcej >

Damska odzież Shimano

2010-04-12

koszulka_logoPrzygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertą odzieży rowerowej SHIMANO dla kobiet, dzieci i mężczyzn. Odzież z segmentu Originals wyróżnia się nowoczesnym wyglądem oraz sportowym dopasowaniem do ciała. Uszyta jest z wytrzymałych i elastycznych materiałów, zapewniających bardzo dobry komfort podczas wysiłku.

Więcej >

Race Squad dealerem marki KROSS

2010-03-31kross1Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu współpracy z firmą KROSS, największym polskim producentem rowerów.  Tym samym nasza oferta rowerów została poszerzona o nową kolekcję. Cieszymy się, że możemy oferować Państwu sprzęt rodzimej produkcji w tak znakomitej jakości i cenie.

Więcej >

Sklep czynny już od 10.00

2010-03-22Od wtorku 23 marca 2010 r. obowiązują nowe godziny otwarcia sklepu. W związku z nadchodzącym sezonem rowerowym oraz rosnącym zainteresowaniem naszej oferty wydłużyliśmy czas pracy sklepu i serwisu o jedną godzinę w dni powszednie.

Więcej >

Nowa kolekcja rowerów MERIDA 2010

2010-03-16

merida_mZ przyjemnością informujemy o pierwszej dostawie rowerów marki MERIDA z kolekcji 2010. W ofercie znajdują się między innymi rowery górskie, crossowe, trekkingowe, szosowe oraz miejskie. Nowa kolekcja zaprezentowana jest na stronie producenta www.rowerymerida.com.pl 

Więcej >

Szkolenie serwisowe Rock Shox i Avid

2010-02-10Ekipa serwisowa sklepu Race Squad wzięła udział w szkoleniu technicznym poświęconemu serwisowaniu amortyzatorów ROCK SHOX i hamulców hydraulicznych AVID. Spotkanie odbyło się w siedzibie dystrybucji Harfa-Harryson we Wrocławiu. 

Więcej >

Nowe godziny otwarcia sklepu

2009-10-26

W związku z nadchodzącym sezonem zimowym informujemy o zmianie godzin otwarcia sklepu. Zmiana obowiązuje od 26 października 2009 r.

Więcej >

Zimowa odzież ENDURA już dostępna!

2009-10-10

endura_m1Firma Endura to największy brytyjski producent profesjonalnej odzieży dla rowerzystów. Do tej pory dostępna była głównie w Wielkiej Brytanii i USA, dziś również w sklepie Race Squad.

Więcej >

JESIENNA WYPRZEDAŻ

2009-10-06ROWERY, CZĘŚĆI I AKCESORIA W PROMOCYJNYCH CENACH w sklepie Race Squad. Produkty objęte promocją znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w dziale promocja. Zachęcamy do skorzystania z oferty.

Więcej >

Wielki FINAŁ w Jaśle

2009-10-06

W niedziele 4 października 2009 r. odbyła się finałowa edycja Maratonów Rowerowych Cyklokarpaty. Team Race Squad zdobywa dwukrotne podium. Jurek Świderski (kat. M4) i Wiesiek Grdeń (kat. M5) zakończyli wyścig na 3. pozycjach, zajmując ostatecznie 2. miejsca w generalce. Bartek kończy sezon na 6. miejscu w kategorii M2 na dystansie GIGA.

Więcej >

Race Squad partnerem akcji BAZAROWERÓW

2009-09-2312 Miło nam poinformować, iż firma Race Squad została oficjalnym partnerem akcji BazaRowerów. Od dziś nasi Klienci będą mogli bezpłatnie chronić swoje rowery przed kradzieżą.

Więcej >

Zwycięstwo w TransCarpatii

2009-09-08

trans-male1Z dumą informujemy o zajęciu pierwszego miejsca przez zawodników teamu Race Squad Sandomierz, Jurka Świderskiego oraz Wieśka Grdenia, w tegorocznym wyścigu wieloetapowym TRANSCARPATIA 2009. Zwycięska para startowała w klasyfikacji MASTERS 100 (suma wieku obu zawodników przekracza 100 lat).

Więcej >

Wydarzenie sezonu

2009-08-18

ustron_male1W miniony weekend 15 sierpnia odbyły się I Mistrzostwa Beskidu Śląskiego MTB Strażaków PSP w Ustroniu podczas imprezy FUJIFILM BIKEMARATON. Podium imprezy zostało opanowane przez braci Świderskich z teamu SKK Race Squad. Wśród strażaków najlepszy okazał się nasz zawodnik Bartek Świderski - Komenda Powiatowa PSP w Stalowej Woli.

Więcej >

Kolejne podium w Strzyżowie

2009-08-12

strzyzow_male3Team Race Squad ponownie zaznaczył swoją obecność podczas przedostatniej edycji „Maratonów Rowerowych - Cyklokarpaty” w Strzyżowie k/Rzeszowa. Impreza odbyła się w niedzielę 9 sierpnia. Maraton należał do jednych z najtrudniejszych ze wszystkich edycji Cyklokarpat. Interwałowa trasa z licznymi podjazdami dała w kość wszystkim zawodnikom.

Więcej >

Udany wyścig w Komańczy

2009-08-04

komancza_male20W niedzielę 1 sierpnia kolarze górscy ponownie stawili się na starcie maratonu Cyklokarpat. Wśród nich nie zabrakło sandomierskich zawodników teamu SKK Race Squad. Impreza tym razem odbyła się w sercu Bieszczad w miejscowości Komańcza. Organizatorzy przygotowali męczącą i wymagającą trasę, przebiegającą przez Przełęcz Żebrak, górę Chryszczatą oraz Turzańsk.

Więcej >

W Gorlicach na pudle

2009-07-30

gorlice_male5W niedzielę 26 lipca 2009 roku odbyła się VII edycja „Maratonów Rowerowych Cyklokarpaty” w Gorlicach. Team Race Squad w składzie: Jerzy i Bartosz Świderscy oraz Wiesław Grdeń, odniósł kolejne zwycięstwo. Jurek wspaniałym finiszem wywalczył 2. miejsce w kategorii wiekowej M4.

Więcej >

Podwójne zwycięstwo w Pruchniku

2009-07-07

W kolejnym maratonie z cyklu „Maratony Rowerowe Cyklokarpaty.pl” team Race Squad odniósł podwójny sukces. Jerzy Świderski (M4) i Wiesław Grdeń (M5) pozostali niepokonani w swoich kategoriach wiekowych, zdobywając 1. miejsca w najdłuższym dystansie 81 km. Jerzy zdominował swoich rywali, uzyskując godzinną przewagę nad kolejnym zawodnikiem.

Więcej >

Mamy Wicemistrza Polski Straży Pożarnej w Maratonie MTB

2009-07-02

lublin_male3

28 czerwca 2009 roku podczas jednej z edycji Mazovia MTB Marathon odbyły się w Lublinie "II Mistrzostwa Polski Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Maratonie MTB". W mistrzostwach wzięli udział: Bartosz i Jarosław Świderscy - zawodnicy teamu Race Squad. Bartosz Swiderski - KP PSP w Stalowej Woli zdobył tytuł Wicemistrza Polski Strażaków PSP w Maratonie MTB.

Więcej >

BRUNOX – SPONSOR TEAMU RACE SQUAD

2009-06-21

brunox_male1Producent profesjonalnych preparatów antykorozyjnych BRUNOX z początkiem sezonu kolarskiego 2009 został oficjalnym sponsorem teamu RACE SQUAD.

Więcej >

RACE SQUAD - FINISHERS BESKIDY MTB TROPHY 2009

2009-06-20

beskidy_male0Reprezentacja teamu Race Squad jako nieliczni z Polaków ukończyła 4-etapowy maraton Beskidy MTB Trophy 2009! Jerzy, Bartosz i Jarosław Świderscy dołączyli do niewielkiego grona FINISHERÓW wyścigu. Maraton uważany jest za jeden z najcięższych wieloetapówek rozgrywanych w Europie. Co roku przystępują do niego najlepsi zawodnicy Polski, Czech i Danii.

Więcej >

BESKIDY MTB TROPHY - 4-etapowy maraton

2009-06-10

Przed trzema zawodnikami teamu - Jerzy, Jarosław i Bartosz Świderscy, stoi największe wyzwanie roku 2009. Już w czwartek 11 czerwca ruszają jedne z najcięższych zawodów wieloetapowych w Europie Środkowej - BESKIDY MTB TROPHY.

Więcej >

Seria ekstremalnych maratonów - Nowy Żmigród zdobyty

2009-06-09

Po ciężkim maratonie w Krośnie zawodnicy teamu Race Squad zmagali się w kolejnych ekstremalnie błotnistych zawodach. Deszczowa pogoda krzyżowała plany organizatorom jak i zawodnikom podnosząc znacznie stopień trudności tras ostatnich maratonów na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie.

Więcej >

W Krośnie na podium

2009-05-27

krosno_maleZawodnicy teamu Race Squad odnieśli kolejny sukces w maratonie rowerowym w Czarnorzekach k/Krosna. Na podium III Górskich Zawodów Rowerowych stanęli: Wiesław Grdeń (1. miejsce) oraz Krzysztof Pawełczak (2. miejsce).4-tą lokatę zajął Jerzy Świderski. Bartosz ukończył wyścig na 13-tym miejscu w kategorii M2.

 

Więcej >

Sobota 23 maj – sklep nieczynny

2009-05-20Z przykrością informujemy, iż w najbliższą sobotę 23 maja Sklep Rowerowy Race Squad będzie nieczynny. Powodem jest udział teamu kolarskiego SKK Race Squad w maratonie MTB organizowanym w Krośnie.

Więcej >

Początek sezonu – pierwsze sukcesy!

2009-05-09

26 kwietnia 2009r. w Daleszycach odbyła się pierwsza edycja cyklu maratonów Świętokrzyskiej Ligii Rowerowej MTBCROSSMARATON. Zawodniczka teamu Barbara Świderska świetnie rozpoczęła swój pierwszy sezon kolarski, zdobywając II miejsce w kategorii kobiet na dystansie FAN-30km.

Więcej >

RACE SQUAD XC JUNIOR - 3 maj 2009 r.

2009-04-30

Zapraszamy wszystkie rodziny z dziećmi na terenowy wyścig dla maluchów na rowerach górskich RACE SQUAD XC JUNIOR oraz pokaz akrobacji rowerowych w wykonaniu wielokrotnego Mistrza Polski w Trialu, Krystiana Herby. Impreza odbędzie się w niedzielę 03.05.2009 r.  w miejskim parku Piszczele.

Więcej >

Targi ROWERY 2009

2009-04-13

W dniach 28 luty – 01 marca 2009 r. w Warszawskim EXPO XXI odbyły się V TARGI „ROWERY 2009”.  W trakcie dwudniowej imprezy zaprezentowali się przedstawiciele światowych marek rowerowych oraz polscy producenci.

Więcej >

Zwycięstwo w Zimowym Triathlonie!

2009-03-18

san_triathlon_2009_thumbSandomierski Klub Kolarski RACE SQUAD triumfował w II Otwartych Zimowych Mistrzostwach Sandomierza w Triathlonie. Zawody odbyły się 14 lutego 2009 roku. Zawodnicy mieli do pokonania 500 m stylem dowolnym na basenie krytym, 14 km jazdy na rowerze oraz 4 km biegu.

Więcej >

Szkolenie techniczne Shimano Nexus

2009-03-13szkolenieW grudniu 2008 roku w siedzibie Shimano Polska w Poznaniu odbyło się szkolenie dotyczące serwisowania i naprawy piast wielobiegowych Nexus oraz hamulców hydraulicznych Shimano. Wzięli w nim również udział mechanicy sklepu rowerowego Race Squad.

Więcej >

Szkolenie techniczne RockShox, Avid i Mavic

2009-03-09

W listopadzie 2008 roku mechanicy sklepu rowerowego RACE SQUAD wzięli udział w szkoleniu technicznym dotyczącym serwisowania amortyzatorów ROCKSHOX, hamulców hydraulicznych AVID, oraz kół MAVIC. Szkolenie odbyło się w autoryzowanym serwisie Harfa-Harryson we Wrocławiu.

Więcej >

Powstanie Sandomierskiego Klubu Kolarskiego

2009-03-03

Sandomierski Klub KolarskiZ inicjatywy Bartosza i Jerzego Świderskiego w październiku 2008 r. został powołany do życia Sandomierski Klub Kolarski RACE SQUAD. Stowarzyszenie jest kontynuacją amatorskiego teamu kolarstwa górskiego RACE SQUAD MTB SANDOMIERZ. SKK liczy obecnie 15 członków.

Na temat powstania Klubu Race Squad ukazał się również artykuł w gazecie Echo Dnia.

Głównym celem naszego Klubu jest organizacja imprez rowerowych na terenie Sandomierza i okolic oraz udział w Ogólnopolskich maratonach MTB i zawodach XC na terenie całej Polski. W planach mamy również organizację wycieczek rekreacyjnych oraz wiele innych równie atrakcyjnych inicjatyw sportowych.

Więcej >

Strona www już działa!

2009-02-26

Pragniemy Państwa poinformować,  że długo oczekiwana strona internetowa RACE SQUAD została uruchomiona.

Będziemy starać się systematycznie ją rozbudowywać, wzbogacać o ciekawe artykuły i porady, informować za jej pośrednictwem o ważnych wydarzeniach związanych z naszą działalnością oraz udostępniać nowe  galerie zdjęć.

Więcej >

Sklep i serwis rowerowy:

ul. Kochanowskiego 25
27-600 SANDOMIERZ

tel:
533 100 418

zapraszamy:
pon-pt: 10.00 -17.00
sob:      9.00 - 12.00

email: info@sport-rowery.pl

 http://www.sport-rowery.pl/images/baner%20narty-1.jpg

Skąd dowiedziałeś się o naszym sklepie?
 

Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zgadzam sie na użycie plików Cookies.