Certyfikowane naprawy rowerów elektrycznych

Rowery elektryczne są w dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne i dostępne na polskim rynku. Głównym powodem jest coraz bardziej przystępna cena elektrycznego wspo... więcej >
MOSiR Sandomierz

Regulamin serwisu

  1. Całkowity koszt naprawy obejmuje koszt usługi serwisowej oraz koszt użytych części. Ceny usług serwisowych podane w cenniku nie zawierają kosztów użytych części.
  2. Wstępny koszt naprawy podawany podczas przyjmowania roweru i wstępnych oględzin  jest wielkością orientacyjną. Cena ta może ulec zmianie w trakcie naprawy, w przypadku wykrycia dodatkowych usterek lub konieczności wymiany elementów eksploatacyjnych (klocki hamulcowe, linki, pancerze).
  3. W przypadku znacznej zmiany wstępnej ceny naprawy Klient zostanie o tym poinformowany oraz ma prawo do podjęcia decyzji w sprawie ponoszenia dodatkowych kosztów.
  4. W przypadku drobnej zmiany wstępnej ceny naprawy Klient nie zostanie poinformowany, a konieczne czynności naprawcze zostaną wykonane automatycznie.
  5. W przypadku rezygnacji z dalszej naprawy roweru lub innego sprzętu przed jej zakończeniem klient uiszcza opłatę za wykonane usługi serwisowej i użyte części do chwili rezygnacji.
  6. Klient zobowiązany jest do odebrania roweru w wyznaczonym wcześniej terminie. Po przekroczeniu 2 dni od daty odbioru naliczana jest dodatkowa opłata za przechowywanie roweru lub innego sprzętu w wysokości 5zł za każdy kolejny dzień.
  7. Jeżeli zlecona naprawa nie zostanie wykonana z powodu braku potrzebnych części Klient zostanie o tym poinformowany oraz wyznaczony zostanie dalszy termin odbioru.
  8. Mianem terminu odbioru towaru (roweru lub innego sprzętu) określa się datę zakończenia prac naprawczych.
  9. W przypadku braku ustalenia terminu odbioru roweru Klient zostanie o nim poinformowany w trakcie lub po zakończeniu napraw.
  10. W przypadku braku możliwości odebrania roweru w wyznaczonym terminie prosimy o kontakt.

Klient zobowiązany jest do zapoznania się z niniejszym regulaminem - oddanie roweru do serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Sklep i serwis rowerowy:

ul. Kochanowskiego 25
27-600 SANDOMIERZ

tel:
533 100 418

zapraszamy:
pon-pt: 10.00 -17.00
sob:      9.00 - 12.00

email: info@sport-rowery.pl

 http://www.sport-rowery.pl/images/baner%20narty-1.jpg

Skąd dowiedziałeś się o naszym sklepie?
 

Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zgadzam sie na użycie plików Cookies.