Certyfikowane naprawy rowerów elektrycznych

Rowery elektryczne są w dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne i dostępne na polskim rynku. Głównym powodem jest coraz bardziej przystępna cena elektrycznego wspo... więcej >
MOSiR Sandomierz

Aktualności

Certyfikowane naprawy rowerów elektrycznych

2015-11-22

zasada maleRowery elektryczne są w dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne i dostępne na polskim rynku. Głównym powodem jest coraz bardziej przystępna cena elektrycznego wspomagania napędu. Dzięki temu użytkownik może pokonać większy dystans z mniejszym wysiłkiem. Rozwiązanie szczególnie polecane osobom starszych.Napływ nowych rozwiązań wiąże się z problemami technicznymi. Sport Serwis dołączył do nielicznego grona autoryzowanych serwisów rowerów elektrycznych. Firma Zasada-Rowery będąca producentem polskich E-bików udzieliła nam szkolenia i autoryzacji do diagnostyki i naprawy rowerów elektrycznych.

Sklep i serwis rowerowy:

ul. Kochanowskiego 25
27-600 SANDOMIERZ

tel:
533 100 418

zapraszamy:
pon-pt: 10.00 -17.00
sob:      9.00 - 12.00

email: info@sport-rowery.pl

 http://www.sport-rowery.pl/images/baner%20narty-1.jpg

Skąd dowiedziałeś się o naszym sklepie?
 

Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zgadzam sie na użycie plików Cookies.