Certyfikowane naprawy rowerów elektrycznych

Rowery elektryczne są w dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne i dostępne na polskim rynku. Głównym powodem jest coraz bardziej przystępna cena elektrycznego wspo... więcej >
MOSiR Sandomierz

Aktualności

Mamy Wicemistrza Polski Straży Pożarnej w Maratonie MTB

2009-07-02

lublin_male3

28 czerwca 2009 roku podczas jednej z edycji Mazovia MTB Marathon odbyły się w Lublinie "II Mistrzostwa Polski Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Maratonie MTB". W mistrzostwach wzięli udział: Bartosz i Jarosław Świderscy - zawodnicy teamu Race Squad. Bartosz Swiderski - KP PSP w Stalowej Woli zdobył tytuł Wicemistrza Polski Strażaków PSP w Maratonie MTB. Jarosław – Komenda Miejska PSP w Krakowie, zajął 5. Miejsce. Wyścig odbył się na dystansie MEGA – 68km wokół Zalewu Zemborzyckiego koło Lublina.

Imprezę objął honorowym patronatem Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej. Ze względu na sytuację powodziową w południowej Polsce w zawodach wystartowało zaledwie 40 strażaków. Trasa maratonu, należąca do mało wymagających, po obfitych opadach deszczu zamieniła się na niektórych odcinkach w ciężką przeprawę błotną. Również silne nasłonecznienie oraz wysoka temperatura utrudniała jazdę.

Pozostali zawodnicy teamu: Barbara i Jerzy Świderscy oraz Grzegorz Leśniak wspierali swoich kolegów z teamu udziałem w maratonie, osiągając również bardzo dobre wyniki. Jerzy zaprezentował świetną formę kolarską, zdobywając wysokie 5. miejsce w kategorii wiekowej  M4 na dystansie 102 km wśród najlepszych cyklistów Mazovii MTB. Barbara Świderska po raz drugi w tym sezonie stawiła się na starcie maratonu rowerowego. Również tym razem zajęła 3. miejsce w kategorii K2 na dystansie HOBBY - 15 km. Grzegorz Leśniak poprawił swój poprzedni wynik z Nałęczowa, zajmując dobre 8. miejsce w kategori MJ na dystansie 68 km.

Kolejne starcie już w najbliższą niedzielę w Pruchniku!

Sklep i serwis rowerowy:

ul. Kochanowskiego 25
27-600 SANDOMIERZ

tel:
533 100 418

zapraszamy:
pon-pt: 10.00 -17.00
sob:      9.00 - 12.00

email: info@sport-rowery.pl

 http://www.sport-rowery.pl/images/baner%20narty-1.jpg

Skąd dowiedziałeś się o naszym sklepie?
 

Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zgadzam sie na użycie plików Cookies.