Certyfikowane naprawy rowerów elektrycznych

Rowery elektryczne są w dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne i dostępne na polskim rynku. Głównym powodem jest coraz bardziej przystępna cena elektrycznego wspo... więcej >
MOSiR Sandomierz

Aktualności

Zimowe treningi biegowe

2011-11-23

http://www.sport-rowery.pl/images/stories/aktualnosci/bieg1.jpgZapraszamy zainteresowane osoby do grupowych biegów długodystansowych. W każdą niedzielę  o godz. 10.00 organizujemy bieg z udziałem utytułowanego maratończyka biegowego, Jacka Łabudzkiego. Nasze treningi prowadzone są w okresie jesienno-zimowym. Pierwszy bieg w tym sezonie odbył się 20 listopada 2011. Pokonaliśmy dystans 12 km, a trasa prowadziła nieuczęszczanymi drogami do stacji radarowej pod Sandomierzem.


Celem biegów jest osiągnięcie formy wytrzymałościowej na poziomie zaawansowanym i  przygotowanie do biegu na dystansie  42 km.

Dodatkowo prowadzimy treningi na siłowni dla kolarzy naszego teamu i biegaczy. Spotkania odbywają się 2 razy w tygodniu na siłowni LKS w Sandomierzu.

Zapraszamy chętnych

Sklep i serwis rowerowy:

ul. Kochanowskiego 25
27-600 SANDOMIERZ

tel:
533 100 418

zapraszamy:
pon-pt: 10.00 -17.00
sob:      9.00 - 12.00

email: info@sport-rowery.pl

 http://www.sport-rowery.pl/images/baner%20narty-1.jpg

Skąd dowiedziałeś się o naszym sklepie?
 

Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zgadzam sie na użycie plików Cookies.