Certyfikowane naprawy rowerów elektrycznych

Rowery elektryczne są w dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne i dostępne na polskim rynku. Głównym powodem jest coraz bardziej przystępna cena elektrycznego wspo... więcej >
MOSiR Sandomierz

Aktualności

Shimano Nexus Center - autoryzowany serwis

2010-12-09

http://www.sport-rowery.pl/images/stories/aktualnosci/shimano.jpg7 grudnia 2010 roku wzięliśmy udział w szkoleniu poświęconym piastom wielobiegowych Shimano Nexus i Alfine. Spotkanie odbyło się7 grudnia 2010 roku w Poznaniu w siedzibie Shimano Polska Bicycles Parts. Nasz serwis otrzymał tytuł autoryzowanego serwisu Nexus, potwierdzony certyfikatem ukończenia kursu.

Celem programu jest utworzenie od nowego sezonu sieci Shimano Nexus Center, która liczyć ma jedynie 20 serwisów w Polsce. Serwisy zaopatrzone będą we wszystkie części zamienne i narzędzia. Jest to dla nas bardzo duże wyróżnienie i prestiż znaleźć się wśród najlepszych polskich serwisów.

Sklep i serwis rowerowy:

ul. Kochanowskiego 25
27-600 SANDOMIERZ

tel:
533 100 418

zapraszamy:
pon-pt: 10.00 -17.00
sob:      9.00 - 12.00

email: info@sport-rowery.pl

 http://www.sport-rowery.pl/images/baner%20narty-1.jpg

Skąd dowiedziałeś się o naszym sklepie?
 

Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zgadzam sie na użycie plików Cookies.