Certyfikowane naprawy rowerów elektrycznych

Rowery elektryczne są w dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne i dostępne na polskim rynku. Głównym powodem jest coraz bardziej przystępna cena elektrycznego wspo... więcej >
MOSiR Sandomierz

Aktualności

Złoty Laur Klienta 2010 dla MERIDY

2010-11-18http://www.sport-rowery.pl/images/stories/aktualnosci/dyplom1.jpgRowery MERIDA zostały uhonorowane „Złotym Laurem Klienta 2010”. Wyjątkowe wyróżnienie przyznano w kategorii „Najlepsze rowery 2010”, w której marka MERIDA okazała się bezkonkurencyjna!"Laur Klienta” jest prestiżową nagrodą przyznawaną przez polskich konsumentów. Wyróżnienie otrzymywane jest na podstawie ogólnopolskiego rankingu, a klienci wybierają swojego faworyta w bezpośrednim głosowaniu. Ta nagroda to uznane godło, świadczące o wysokiej jakości produktów. Dla marki MERIDA „Złoty Laur Klienta” to największe docenienie ich pracy oraz potwierdzenie zadowolenia i zaufania klientów.
Sklep i serwis rowerowy:

ul. Kochanowskiego 25
27-600 SANDOMIERZ

tel:
533 100 418

zapraszamy:
pon-pt: 10.00 -17.00
sob:      9.00 - 12.00

email: info@sport-rowery.pl

 http://www.sport-rowery.pl/images/baner%20narty-1.jpg

Skąd dowiedziałeś się o naszym sklepie?
 

Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zgadzam sie na użycie plików Cookies.