Certyfikowane naprawy rowerów elektrycznych

Rowery elektryczne są w dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne i dostępne na polskim rynku. Głównym powodem jest coraz bardziej przystępna cena elektrycznego wspo... więcej >
MOSiR Sandomierz

Aktualności

Podsumowanie II Zgrupowania Sport Serwis

2013-04-21

IIzgrupowanie1W miniony weekend odbyła się wiosenna II edycja Zgrupowania Kolarskiego Sport Serwis. W spotkaniu uczestniczyło 18 kolarzy, którzy w świetnej atmosferze mieli okazję przećwiczyć elementy trenignu teamu Sport Serwis pod okiem instruktora i trenera Jerzego oraz zbudować wytrzymałość i ogólną kondycję przed sezonem.

W trakcie tych dwóch dni (13-14 kwietnia 2013 r.) niektórzy uczestnicy przejechali nawet 250 km. Baza noclegowa mieściła się w Wólce Milanowskiej w nowoczesnym Centrum Edukacyjnym. Trasa treningowa przebiegała wokół pasma Łysogórskiego (Wólka Milanowska-Św. Katarzynę (podjazd 4,5 km)-Bodzentyn-Nowa Słupia). Odskocznią od trasy były podjazdy na Łysą Górę (podjazd 8 km). Niedzielny poranek był wyzwaniem dla "hartów". O 7.00 ekipa najmocniejszych podbiegła szlakiem turytycznym na Św. Krzyż. Szczegóły programu zgrupowania znajdują się na naszej stronie w zakładce imprezy. Organizatorzy (Sport Serwis) dziękuję za przyjazd i wspaniałą atmosferę.

Sklep i serwis rowerowy:

ul. Kochanowskiego 25
27-600 SANDOMIERZ

tel:
533 100 418

zapraszamy:
pon-pt: 10.00 -17.00
sob:      9.00 - 12.00

email: info@sport-rowery.pl

 http://www.sport-rowery.pl/images/baner%20narty-1.jpg

Skąd dowiedziałeś się o naszym sklepie?
 

Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zgadzam sie na użycie plików Cookies.