Certyfikowane naprawy rowerów elektrycznych

Rowery elektryczne są w dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne i dostępne na polskim rynku. Głównym powodem jest coraz bardziej przystępna cena elektrycznego wspo... więcej >
MOSiR Sandomierz

Aktualności

Sport Serwis w czterech wyścigach

2012-07-01

W poprzedni weekend 30 czerwca - 1 lipca 2012 zawodnicy teamu Sport Serwis uzyskali świetne wyniki w czterech wyścigach: szosowych w Bałtowie i Bielinach oraz górski w Pruchniku i Pinczowie. Zawody okazały się nie tylko rywalizacją zawodników ale również walką ze słońcem i upałem. Uczestnikom groziło odwodnienie oraz udar cieplny.

Najlepszy wynik w maratonie górskim MTB Cyklokarpaty.pl w Pruchniku uzyskał Jerzy Świderski - 1 miejsce w kategorii M5. Ostatnie 10 km dystansu GIGA były wyczerpującą walką z rywalem o pierwsze miejsce. Na finishu Jerzy zyskał przewagę 7 minut odnosząc zdecydowane zwycięstwo. Maraton w Pruchniku zakończył się nieszczęśliwie dla naszej Anny Świderskiej (50l.). Z powodu upadku na trasie MEGA nie ukończyła wyścigu. Zabrakło 4 km do mety i do zwycięstwa.

Dwóch naszych kolarzy Krystian Sędrowicz i Nikita Boldin wystartowali sobotnim VIII Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim Dinozaurów po Ziemi Bałtowskiej oraz niedzielnym Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim w Bielinach - III Edycja "Pucharu Gór Świętokrzyskich". Nikita sobotni wyścig ukończył na 2 miejscu, natomiast w niedzielę zajął 9 miejsce. Kolega z teamu Krystian w sobotnim i niedzielnym wyścigu "złapał gumę". Awaria wyelimnowała go z dalszej rywalizacji.

Nasz młody, coraz lepiej zapowiadający się zawodnik teamu - Filip Kopieniak zajął 2 miejsce w kat. M2 w wyścigu "Ponidzie XC" organizowanym w Pinczowie. Do pokonania zawodnicy mieli trasę o długości 31 km. Filip dystans pokonał z czasem 1h 28min 32sek kończąc na 5 pozycji w Open.

Pozostali zwodnicy startujący w maratonie MTB w Pruchniku uzyskali również świetne czołowe wyniki:

1. Katarzyna Ordon - III miejsce

2. Wiesław Grdeń - IV miejsce

3. Milo Cimbala - IV miejsce

Sklep i serwis rowerowy:

ul. Kochanowskiego 25
27-600 SANDOMIERZ

tel:
533 100 418

zapraszamy:
pon-pt: 10.00 -17.00
sob:      9.00 - 12.00

email: info@sport-rowery.pl

 http://www.sport-rowery.pl/images/baner%20narty-1.jpg

Skąd dowiedziałeś się o naszym sklepie?
 

Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zgadzam sie na użycie plików Cookies.