Certyfikowane naprawy rowerów elektrycznych

Rowery elektryczne są w dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne i dostępne na polskim rynku. Głównym powodem jest coraz bardziej przystępna cena elektrycznego wspo... więcej >
MOSiR Sandomierz

Aktualności

Szkolenie techniczne Shimano Nexus

2009-03-13szkolenieW grudniu 2008 roku w siedzibie Shimano Polska w Poznaniu odbyło się szkolenie dotyczące serwisowania i naprawy piast wielobiegowych Nexus oraz hamulców hydraulicznych Shimano. Wzięli w nim również udział mechanicy sklepu rowerowego Race Squad.

W trakcie szkolenia przedstawiono filmy instruktażowe o demontażu i montażu piast, zwrócono uwagę co jest ważne podczas pracy z piastą Nexus. Każdy z uczestników samodzielnie rozmontował i zmontował przygotowane wcześniej piasty.

Do głównych zalet tych coraz bardziej popularnych piast można zaliczyć ich bezobsługowość oraz niezawodność. Zwarta i zamknięta budowa „przerzutki” chroni ją przed dostępem wilgoci, piasku, brudu i wody. Dzięki temu żywotność wydłuża się nawet do kilkunastu lat, a przy prawidłowej konserwacji stają się praktycznie bezawaryjne.
Piasty produkowane są w trzech wersjach: 3, 7 i 8-biegowych.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.shimano-polska.com.

Race Squad

Sklep i serwis rowerowy:

ul. Kochanowskiego 25
27-600 SANDOMIERZ

tel:
533 100 418

zapraszamy:
pon-pt: 10.00 -17.00
sob:      9.00 - 12.00

email: info@sport-rowery.pl

 http://www.sport-rowery.pl/images/baner%20narty-1.jpg

Skąd dowiedziałeś się o naszym sklepie?
 

Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zgadzam sie na użycie plików Cookies.