Certyfikowane naprawy rowerów elektrycznych

Rowery elektryczne są w dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne i dostępne na polskim rynku. Głównym powodem jest coraz bardziej przystępna cena elektrycznego wspo... więcej >
MOSiR Sandomierz

Aktualności

Strona www już działa!

2009-02-26

Pragniemy Państwa poinformować,  że długo oczekiwana strona internetowa RACE SQUAD została uruchomiona.

Będziemy starać się systematycznie ją rozbudowywać, wzbogacać o ciekawe artykuły i porady, informować za jej pośrednictwem o ważnych wydarzeniach związanych z naszą działalnością oraz udostępniać nowe  galerie zdjęć.

Dzięki serwisowi internetowemu, będą mogli Państwo śledzić nasze plany organizacyjne oraz osiągnięcia sportowe, a także zapoznać się z aktualną ofertą sklepu i serwisu rowerowego.

Mamy nadzieję, że zawarte na stronie informacje, okażą się dla Państwa przydatne i interesujące.

Drodzy Państwo, bardzo cenimy sobie Państwa opinie dotyczące naszego sklepu oraz jakości świadczonych w nim usług.  Z chęcią dowiemy się, co sądzą Państwo na nasz temat, jakie są Państwa wymagania i  co jeszcze możemy zrobić, żeby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.

W związku z tym prosimy, aby umieszczali Państwo swoje opinie bezpośrednio na naszej stronie w zakładce OPINIE, lub też kierowali je na adres sklep@rs-rowery.pl

Serdecznie zapraszamy!

Team Race Squad

Sklep i serwis rowerowy:

ul. Kochanowskiego 25
27-600 SANDOMIERZ

tel:
533 100 418

zapraszamy:
pon-pt: 10.00 -17.00
sob:      9.00 - 12.00

email: info@sport-rowery.pl

 http://www.sport-rowery.pl/images/baner%20narty-1.jpg

Skąd dowiedziałeś się o naszym sklepie?
 

Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zgadzam sie na użycie plików Cookies.