Certyfikowane naprawy rowerów elektrycznych

Rowery elektryczne są w dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne i dostępne na polskim rynku. Głównym powodem jest coraz bardziej przystępna cena elektrycznego wspo... więcej >
MOSiR Sandomierz

Aktualności

BESKIDY MTB TROPHY - 4-etapowy maraton

2009-06-10

Przed trzema zawodnikami teamu - Jerzy, Jarosław i Bartosz Świderscy, stoi największe wyzwanie roku 2009. Już w czwartek 11 czerwca ruszają jedne z najcięższych zawodów wieloetapowych w Europie Środkowej - BESKIDY MTB TROPHY.

Co roku biorą w nich udział Polacy, Słowacy, Czesi oraz inni obcokrajowcy. Maraton składa się z czterech etapów, zaliczając największe góry Beskidu Śląskiego: Skrzyczne, Czantoria, Wielka Racza, Stożek itp. Średnia przewyższeń całej trasy wynosi około 9000m. Dystans dzienny dochodzi nawet do 100 km. Zawodnicy nasi będą uczestniczyć po raz drugi w tych zawodach. Ostatnia próba w 2008 roku zakończyła się niepowodzeniem. Rezygnacja z dalszej jazdy po drugim etapie była spowodowana awarią techniczną sprzętu na skutek ekstremalnie ciężkich warunków - błoto, kałuże, deszcz i niska temperatura. Liczymy, że w tym roku uda nam się ukończyc prestiżowy wyścig.

Więcej na stronie www.mtbtrophy.com

 

Sklep i serwis rowerowy:

ul. Kochanowskiego 25
27-600 SANDOMIERZ

tel:
533 100 418

zapraszamy:
pon-pt: 10.00 -17.00
sob:      9.00 - 12.00

email: info@sport-rowery.pl

 http://www.sport-rowery.pl/images/baner%20narty-1.jpg

Skąd dowiedziałeś się o naszym sklepie?
 

Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zgadzam sie na użycie plików Cookies.