Certyfikowane naprawy rowerów elektrycznych

Rowery elektryczne są w dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne i dostępne na polskim rynku. Głównym powodem jest coraz bardziej przystępna cena elektrycznego wspo... więcej >
MOSiR Sandomierz

Aktualności

III Zgrupowanie Sport Serwis - jesienna edycja 2013

2013-09-23
W dniach 21-22 września 2013 r. odbyło się III Zgrupowanie Kolarskie Sport Serwis. Tegoroczne szkolenie poświęcone było wyłącznie technice jazdy rowerem górskim. W zgrupowaniu uczestniczyło 10 kolarzy w tym 2 ze Słowacji. Uczestnicy mieli okazję trenować na szlakach i ścieżkach Gór Świętokrzyskich elementy techniki jazdy rowerem górskim po terenie m.in. pokonywanie przeszkód w terenie, zjazd po bardzo stromych ścieżkach (single track).

Na zakończenie szkolenia odbyło się zaliczenie zjazdu po schodach skalnych z Łysej Góry. Zrealizowaliśmy 4 treningi, które trwały po 3 godziny każdy. W przerwach pomiędzy ćwiczeniami prezentowane były ćwiczenia rozciągające, które często są zaniedbywane przez kolarzy. Baza noclegowa mieściła się standardowo w Wólce Milanowskiej w nowoczesnym Centrum Edukacyjnym. Jak co roku zadbaliśmy o posiłki przeznaczone dla kolarzy. Wieczorem po kolacji spędziliśmy wspólny czas przy opowieściach uczestników o przygodach z zawodów rowerowych lub treningów.

Zapraszamy na kolejną wiosenną edycję IV Zgrupowanie w kwietniu 2013 r., które będzie poświęcone budowaniu kondycji i wytrzymałości.

Sklep i serwis rowerowy:

ul. Kochanowskiego 25
27-600 SANDOMIERZ

tel:
533 100 418

zapraszamy:
pon-pt: 10.00 -17.00
sob:      9.00 - 12.00

email: info@sport-rowery.pl

 http://www.sport-rowery.pl/images/baner%20narty-1.jpg

Skąd dowiedziałeś się o naszym sklepie?
 

Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zgadzam sie na użycie plików Cookies.