Certyfikowane naprawy rowerów elektrycznych

Rowery elektryczne są w dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne i dostępne na polskim rynku. Głównym powodem jest coraz bardziej przystępna cena elektrycznego wspo... więcej >
MOSiR Sandomierz

Aktualności

Sport Serwis podczas maratonu MTBCross w Sandomierzu

2013-05-20

stoisko sand1W miniony weekend majowy (5 maj 2013 r.) w Sandomierzu odbyła się jedna z edycji zawodów rowerowych z cyklu MTBCross Maraton. Przywitało do nas około 500 rowerzystów, którzy mieli okazję zmierzyć się na trasach okolicznych sadów i wąwozów. Impreza odbyła się na rynku Starego Miasta. Team Sport Serwis aktywnie uczestniczył w przygotowaniach oraz podczas imprezy. Widoczni byliśmy na trasach maratonu, podium oraz w samym miasteczku rowerowym.

Z pośród 15 startujących zawodników Sport Serwis, w tym 3 kobiet, na podium stanęli: Wiesław Grdeń (1. miejsce), Milo Cimbala (2. miejsce) i Filip Mąka (3. miejsce). Na miejscu w dniu zawodów rozstawieni byliśmy pod stoiskiem Enervit, gdzie można było skorzystać ze wsparcia technicznego (serwis) oraz z zakupu odżywek sportowych dla lekkoatletów marki Enervit. Sport Serwis występował również jak co roku jako współorganizator. Powierzone nam było wyznaczenie trasy oraz jego oznakowanie. Na koniec imprezy zapewniliśmy uczestnikom niezapomniane wrażenia i emocje. Ufundowaliśmy liczne nagrody w konkursie tombola tj odżywki Enervit oraz smary i nagrody rzeczowe. Główną nagrodą w losowaniu tombola był nowy rower MERIDA MATTS 40-MD, który został wręczony zwycięzcy na koniec konkursu. Tym miłym akcentem zakończyło się święto rowerowe w Sandomierzu. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć, organizować i wspierać jedne z największych zawodów MTB w województwie świętokrzyskim.

Sklep i serwis rowerowy:

ul. Kochanowskiego 25
27-600 SANDOMIERZ

tel:
533 100 418

zapraszamy:
pon-pt: 10.00 -17.00
sob:      9.00 - 12.00

email: info@sport-rowery.pl

 http://www.sport-rowery.pl/images/baner%20narty-1.jpg

Skąd dowiedziałeś się o naszym sklepie?
 

Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zgadzam sie na użycie plików Cookies.