Certyfikowane naprawy rowerów elektrycznych

Rowery elektryczne są w dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne i dostępne na polskim rynku. Głównym powodem jest coraz bardziej przystępna cena elektrycznego wspo... więcej >
MOSiR Sandomierz

Rowery

Rowery crossowe

Rowery crossowe należę do grupy najbardziej uniwersalnych rowerów oraz coraz chętniej wybieranych przez amatorów. Zastosowanie roweru to asfaltowe drogi, bezdroża, ścieżki leśne, ulice miasta. Cross jest połączeniem sportowego roweru górskiego z wygodnym turystycznym rowerem trekkingowym.

Więcej: Rowery crossowe >

Rowery dziecięce

http://www.sport-rowery.pl/plugins/content/imagesresizecache/373823ed3651281938ca150d74ba6a4e.jpegRowerowe wersje dla maluchów muszą spełniać szczególnie wysokie standardy. Prócz bezpieczeństwa bardzo duże znaczenie ma ich konstrukcja i ciężar. Istotne jest, aby rower był zawsze dopasowany do dziecka, tak aby czuło się pewnie i efektownie pedałowało.

Więcej: Rowery dziecięce >

Rowery górskie

http://www.sport-rowery.pl/plugins/content/imagesresizecache/3735210aab6eea74813d6f8691ac522c.jpegJedne z najchętniej wybieranych rowerów przez Polaków. Przeznaczone są głównie do jazdy w terenie lecz także do codziennego poruszania się po mieście. Ze względu na budowę i wyposażenie „górale" dzieli się na rowery do jazdy rekreacyjnej i sportowej.

Więcej: Rowery górskie >

Rowery trekkingowe

Rowery stworzone dla wycieczkowiczów. Rekreacyjne rowery najlepiej spisują się na długich trasach np. wycieczki rowerowe po utwardzonych drogach asfaltowych. Wyposażenie i gabaryty pozwalają na załadowanie wszystkiego co potrzebne na dalekie podróże czyli sakwy, torby, śpiwory itp.

Więcej: Rowery trekkingowe >

Rowery szosowe

http://www.sport-rowery.pl/plugins/content/imagesresizecache/d7dd39895d9cf30ddf97ff49f9d4f54e.jpegWyścigowe rowery, zwane kolarkami, przeznaczone są do pokonywania długich dystansów po równej nawierzchni. Wąskie i gładkie opony oraz duże i lekkie koła pozwalają osiągać znaczne prędkości.

Więcej: Rowery szosowe >

Rowery damskie

http://www.sport-rowery.pl/plugins/content/imagesresizecache/866ba05f9fa2e85565326c48922f88b7.jpegDamskie rowery dla kobiet występują w wersjach: górski (MTB), crossowy oraz trekkingowy. Górskie rowery Merida Juliet wyróżniają się kolorystyką i stylistyką, a przede wszystkim niską wagą i wielkością roweru. Zbliżona jest ona jak najbardziej do budowy ciała kobiet oraz ich siły fizycznej. Rowery te są lekkie oraz przyjazdne w prowadzeniu. Crossowe oraz trekkingowe  rowery damskie posiadają dodatkowo obniżoną ramę.

Więcej: Rowery damskie >

Sklep i serwis rowerowy:

ul. Kochanowskiego 25
27-600 SANDOMIERZ

tel:      15 687 7373
533 100 418

zapraszamy:
pon-pt: 10.00 -18.00
sob:      9.00 - 13.00

email: info@sport-rowery.pl

http://www.sport-rowery.pl/images/guardo1.jpg

 

http://www.sport-rowery.pl/images/baner%20narty-1.jpg

Skąd dowiedziałeś się o naszym sklepie?
 

Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zgadzam sie na użycie plików Cookies.