Certyfikowane naprawy rowerów elektrycznych

Rowery elektryczne są w dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne i dostępne na polskim rynku. Głównym powodem jest coraz bardziej przystępna cena elektrycznego wspo... więcej >
MOSiR Sandomierz

Aktualności

Powstanie Sandomierskiego Klubu Kolarskiego

2009-03-03

Sandomierski Klub KolarskiZ inicjatywy Bartosza i Jerzego Świderskiego w październiku 2008 r. został powołany do życia Sandomierski Klub Kolarski RACE SQUAD. Stowarzyszenie jest kontynuacją amatorskiego teamu kolarstwa górskiego RACE SQUAD MTB SANDOMIERZ. SKK liczy obecnie 15 członków.

Na temat powstania Klubu Race Squad ukazał się również artykuł w gazecie Echo Dnia.

Głównym celem naszego Klubu jest organizacja imprez rowerowych na terenie Sandomierza i okolic oraz udział w Ogólnopolskich maratonach MTB i zawodach XC na terenie całej Polski. W planach mamy również organizację wycieczek rekreacyjnych oraz wiele innych równie atrakcyjnych inicjatyw sportowych.

Skupiamy i zachęcamy mieszkańców Sandomierza do uprawiania sportów rowerowych. Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa przyczyni się do utworzenia lokalnej społeczności kolarskiej i pozwoli nam na poszerzanie i realizację programu Klubu.

Wszystkich pasjonatów sportów rowerowych oraz zwolenników aktywnego trybu życia zapraszamy do współpracy.
Kontakt: klub@rs-rowery.pl

Pozdrawiamy

Race Squad

Sklep i serwis rowerowy:

ul. Kochanowskiego 25
27-600 SANDOMIERZ

tel:
533 100 418

zapraszamy:
pon-pt: 10.00 -17.00
sob:      9.00 - 12.00

email: info@sport-rowery.pl

 http://www.sport-rowery.pl/images/baner%20narty-1.jpg

Skąd dowiedziałeś się o naszym sklepie?
 

Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zgadzam sie na użycie plików Cookies.