Certyfikowane naprawy rowerów elektrycznych

Rowery elektryczne są w dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne i dostępne na polskim rynku. Głównym powodem jest coraz bardziej przystępna cena elektrycznego wspo... więcej >
MOSiR Sandomierz

Aktualności

Podziękowanie dla Sport Serwis od burmistrza miasta

2015-03-01

spotkanie sportserwis maleZ przyjemnością infromujemy, że otrzymaliśmy dyplom wyróżnienia i podziękowania za zaangażowanie w rozwój sandomierskiego sportu od Burmistrza Miasta Sandomierza podczas XI Noworocznego Spotkania Sportowców.

W piątek, 30 stycznia br., w Centrum Rekreacji MOSiR w Sandomierzu odbyło się spotkanie, które było okazją podsumowania ubiegłorocznej sportowej działalności sandomierskich ośrodków, szkół, klubów i stowarzyszeń. W uroczystości wzięli udział: przedstawiciele władz miejskich, Rady Miasta Sandomierza, klubów i stowarzyszeń, dyrektorzy i nauczyciele szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz zawodnicy, a także mieszkańcy Sandomierza. 

 Podczas spotkania przybliżone zostały sylwetki wyróżniających się zawodników oraz ich trenerów. Podkreślono pracę działaczy i sędziów, podziękowano sponsorom wspierającym działalność sportową w naszym mieście.

 

 

 

Sklep i serwis rowerowy:

ul. Kochanowskiego 25
27-600 SANDOMIERZ

tel:
533 100 418

zapraszamy:
pon-pt: 10.00 -17.00
sob:      9.00 - 12.00

email: info@sport-rowery.pl

 http://www.sport-rowery.pl/images/baner%20narty-1.jpg

Skąd dowiedziałeś się o naszym sklepie?
 

Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zgadzam sie na użycie plików Cookies.