Certyfikowane naprawy rowerów elektrycznych

Rowery elektryczne są w dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne i dostępne na polskim rynku. Głównym powodem jest coraz bardziej przystępna cena elektrycznego wspo... więcej >
MOSiR Sandomierz

Aktualności

Podsumowanie Szkolenia Kolarskiego Sport Serwis

2012-10-20

http://www.sport-rowery.pl/images/stories/aktualnosci/zgrupowanie1.jpgW dniach 05-07.10.2012 w Wólce Milanowskiej zorganizowaliśmy 2-dniowe szkolenie kolarskie poświecone tematyce techniki jazdy rowerem, fizjologii, suplementacji i odżywania, trenowania oraz siłowni.

W I Otwartym Zgrupowaniu Kolarskim Sport Serwis uczestniczyło w sumie 11 osób. Zajęcia były podzielone na wykłady teoretyczne oraz ćwiczenia praktyczne w terenie. Podczas ćwiczeń w terenie uczestnicy poznali sposoby pokonywania zakrętów i przeszkód na polanie oraz na wybranych odcinkach szlaków górskich. Szkolenie zakończyliśmy przejazdem na Górę Jeleniowską, podczas którego uczestnicy mogli wykorzystać nabyte umiejętności. Podczas wyprawy nastąpiło lekkie załamanie pogody dzięki czemu stopień trudności uległ zwiększeniu.

Sklep i serwis rowerowy:

ul. Kochanowskiego 25
27-600 SANDOMIERZ

tel:
533 100 418

zapraszamy:
pon-pt: 10.00 -17.00
sob:      9.00 - 12.00

email: info@sport-rowery.pl

 http://www.sport-rowery.pl/images/baner%20narty-1.jpg

Skąd dowiedziałeś się o naszym sklepie?
 

Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zgadzam sie na użycie plików Cookies.