Certyfikowane naprawy rowerów elektrycznych

Rowery elektryczne są w dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne i dostępne na polskim rynku. Głównym powodem jest coraz bardziej przystępna cena elektrycznego wspo... więcej >
MOSiR Sandomierz

Aktualności

Nikita trzeci na Velo Carpathica

2012-09-23

http://www.sport-rowery.pl/images/stories/aktualnosci/velocarp1.jpgNikita Boldin (III m.) oraz Krystian Sędrowicz (IV m.) odnieśli wielki sukces w wyścigu górskim Velo Carpathica (22.09.2012 r.) zaliczanym do cyklu imprez szosowych Road Maraton. Po przejechaniu 181 km po górach Bieszczadach (Ustrzyki Dolne) zdobyli kolejno III i IV miejsce w swoich kategoriach wiekowych. Nikita wypadł rewelacyjnie zdobywając również III miejsce w Open, co jest wielkim osiągnięciem.

Nikita był również najaktywniejszym zawodnikiem wyścigu. Przez większość dystansu samotnie prowadził ucieczkę. 40 km przed metą dwóch rywali doszło Nikitę, a następnie razem finiszowali na mecie. Przewaga ucieczki nad peletonem wyniosła około 10 min. Po samotnej walce Nikita był zbyt wyczerpany, aby walczyć o pierwsze miejsce na finiszu. Mimo wszystko zasługuje na duże gratulacje. Jesteśmy dumni z wychowanka naszego teamu i jego ciężkiej pracy na treningach. Był to ostatni występ Krystiana i Nikity w tym sezonie. Przyszły rok zapowiada się obiecująco.

Sklep i serwis rowerowy:

ul. Kochanowskiego 25
27-600 SANDOMIERZ

tel:
533 100 418

zapraszamy:
pon-pt: 10.00 -17.00
sob:      9.00 - 12.00

email: info@sport-rowery.pl

 http://www.sport-rowery.pl/images/baner%20narty-1.jpg

Skąd dowiedziałeś się o naszym sklepie?
 

Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zgadzam sie na użycie plików Cookies.