Certyfikowane naprawy rowerów elektrycznych

Rowery elektryczne są w dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne i dostępne na polskim rynku. Głównym powodem jest coraz bardziej przystępna cena elektrycznego wspo... więcej >
MOSiR Sandomierz

Aktualności

Podwójne zwycięstwo w Pruchniku

2009-07-07

W kolejnym maratonie z cyklu „Maratony Rowerowe Cyklokarpaty.pl” team Race Squad odniósł podwójny sukces. Jerzy Świderski (M4) i Wiesław Grdeń (M5) pozostali niepokonani w swoich kategoriach wiekowych, zdobywając 1. miejsca w najdłuższym dystansie 81 km. Jerzy zdominował swoich rywali, uzyskując godzinną przewagę nad kolejnym zawodnikiem.

Jerzy w klasyfikacji generalnej zajmuje aktualnie 2. miejsce. Wiesław po 6 edycjach objął prowadzenie w „generalce” w kat. M5. Dobrą formę również zaprezentował Bartosz Świderski (M2), zajmując wysokie 5.miejsce wśród swoich rywali na dystansie GIGA 81 km. W wyścigu tym poprawił swój wynik, przesuwając się w klasyfikacji generalnej na 7. pozycję. Grzegorz Leśniak wypróbował swoich sił na dystansie 54 km, zajmując 8 miejsce w najmłodszej kategorii wiekowej M1.

Impreza odbyła się w niedzielę 5 lipca w Pruchniku. Organizatorzy przygotowali zawodnikom trasę z licznymi i krótkimi podjazdami, podkreślając interwałowy charakter wyścigu.

 

Sklep i serwis rowerowy:

ul. Kochanowskiego 25
27-600 SANDOMIERZ

tel:
533 100 418

zapraszamy:
pon-pt: 10.00 -17.00
sob:      9.00 - 12.00

email: info@sport-rowery.pl

 http://www.sport-rowery.pl/images/baner%20narty-1.jpg

Skąd dowiedziałeś się o naszym sklepie?
 

Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zgadzam sie na użycie plików Cookies.