Rowery elektryczne są w dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne i dostępne na polskim rynku. Głównym powodem jest coraz bardziej przystępna cena elektrycznego wspo... więcej >
MOSiR Sandomierz

Aktualności

Pierwsze miejsce na ROAD MARATON

2012-09-17

W pierwszy weekend września (01.09.2012) odbyła się kolejna edycja ogólnopolskich zawodów szosowych ROAD MARATON w miejscowości Parczew. Nasz reprezentant Nikita Boldin odniósł wysokiej rangi sukces zdobywając I miejsce w swojej kategorii wiekowej na dystansie 110 km. Dla Nikity podium to debiut tego sezonu.Od samego początku nasz zawodnik prowadził ucieczkę. Na ostatnich kilometrach doznał poważnej awarii piasty. Mimo to zdołał ukończyć wynik i utrzymać prowadzenie w klasyfikacji. W wyścigu towarzyszył mu partner Krystian Sędrowicz, który zdobył rewelacyjny wynik - III miejsce. Podium zostało opanowane przez team Sport Serwis. Gratulujemy zawodnikom szosowym świetnego zakończenia sezonu.