Certyfikowane naprawy rowerów elektrycznych

Rowery elektryczne są w dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne i dostępne na polskim rynku. Głównym powodem jest coraz bardziej przystępna cena elektrycznego wspo... więcej >
MOSiR Sandomierz

Aktualności

Przemek czwarty w LUBELSKIEJ VUELCIE

2014-06-24

Przemysław Gierczak czwarty w wyścigu LUBELSKA VUELTA! Dwóch naszych zawodników (Przemek i Nikita) wystartowało w czteroetapowym wyścigu szosowym z cyklu Road Maraton. Zawody odbyły się 19 czerwca 2014 r. Przemek po 4 etapach zajął w klasyfikacji generalnej 4 miejsce. W poszczególnych etapach zdobył wysokie miejsca: etap II - 3 miejsce, etap III - 1 miejsce.Wygrana w trzecim etapie to wielki sukces dla naszego teamu i naszego zawodnika. Doświadczony kolega z zespołu – Nikita, od tego roku klasyfikowany jest wśród zawodowych grup kolarskich. Mimo wysokiej konkurencji w każdym etapie dojeżdżał na metę w pierwszej dziesiątce. Gratulujemy i cieszymy się z sukcesów naszych kolegów!

Sklep i serwis rowerowy:

ul. Kochanowskiego 25
27-600 SANDOMIERZ

tel:
533 100 418

zapraszamy:
pon-pt: 10.00 -17.00
sob:      9.00 - 12.00

email: info@sport-rowery.pl

 http://www.sport-rowery.pl/images/baner%20narty-1.jpg

Skąd dowiedziałeś się o naszym sklepie?
 

Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zgadzam sie na użycie plików Cookies.