Certyfikowane naprawy rowerów elektrycznych

Rowery elektryczne są w dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne i dostępne na polskim rynku. Głównym powodem jest coraz bardziej przystępna cena elektrycznego wspo... więcej >
MOSiR Sandomierz

Aktualności

Szkolenie techniczne RockShox, Avid i Mavic

2009-03-09

W listopadzie 2008 roku mechanicy sklepu rowerowego RACE SQUAD wzięli udział w szkoleniu technicznym dotyczącym serwisowania amortyzatorów ROCKSHOX, hamulców hydraulicznych AVID, oraz kół MAVIC. Szkolenie odbyło się w autoryzowanym serwisie Harfa-Harryson we Wrocławiu.

Udział w szkoleniu podniósł nasze kwalifikacje i wzbogacił wiedzę na temat tych popularnych i bardzo cenionych w środowisku kolarskim komponentów. Szkolenie podzielone zostało na dwa dni. Pierwszego dnia zapoznaliśmy się z historią i specyfikacją sprzętu, natomiast drugiego dnia odbyły się warsztaty praktyczne.

Szkolenie w Harfa-Harryson jest dla nas pierwszym krokiem na drodze do uzyskania autoryzacji w serwisowaniu sprzętu wyżej wymienionych marek, a dla naszych klientów jest gwarancją stale rosnącego poziomu świadczonych usług.

Sklep i serwis rowerowy:

ul. Kochanowskiego 25
27-600 SANDOMIERZ

tel:
533 100 418

zapraszamy:
pon-pt: 10.00 -17.00
sob:      9.00 - 12.00

email: info@sport-rowery.pl

 http://www.sport-rowery.pl/images/baner%20narty-1.jpg

Skąd dowiedziałeś się o naszym sklepie?
 

Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zgadzam sie na użycie plików Cookies.