Certyfikowane naprawy rowerów elektrycznych

Rowery elektryczne są w dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne i dostępne na polskim rynku. Głównym powodem jest coraz bardziej przystępna cena elektrycznego wspo... więcej >
MOSiR Sandomierz

Szosowy Wyścig Kolarski Dolina Opatówki 2015

dolina

Kurz opadł, zawodnicy już w domach, można tylko powspominać. Półroczna praca nad przygotowaniem zawodów miała swój epilog w niedzielę 28.06.2015 roku. Do Wilczyc od samego rana zaczęły zjeżdżać różne dziwne pojazdy a z nich wyładowano przedmioty, które po raz pierwszy zobaczyli na żywo mieszkańcy gminy. Namioty strażackie ( dla zabezpieczenia widzów i zawodników przed ewentualnym deszczem ), namioty organizatorów, brama startowa i balony reklamowe i cały długi szereg płotków zabezpieczających trasę wyścigu. Od 8.00 ruszyło biuro zawodów a w Wilczycach zaroiło się od aut dojeżdżających zawodników, którzy mieli do dyspozycji duży parking przy miasteczku zawodów. 10.30 zawodnicy ustawili się w sektorze startowym i po komunikatach technicznych i oficjalnym otwarciu zawodów przez gospodarza Wójta Gminy Wilczyce Roberta Palucha i Wojewody Świętokrzyskiego Pani Bożentyny Pałki-Koruby wraz z peletonem dzieci przejechali rundę honorową a punktualnie o 11.00 ruszyli do rywalizacji na trasie. Trasa wyścigu przebiegała po 34 km rundach z 340 m przewyższenia na każdej rundzie wokół malowniczej Doliny rzeki Opatówki. Dystans 2 rund mieli do pokonania zawodnicy z kategorii K1,K2,M,E i PSP reszta stawki walczyła na 3 rundach. Trasa zabezpieczona była przez 70 strażaków OSP i policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego w Sandomierzu a peleton poruszał się w ruchu zamkniętym i był eskortowany przez pojazd policji, motocykl policji przed peletonem i motocykl policji za peletonem. Za zawodnikami dodatkowo jechał Quad z ratownikiem i Ambulans medyczny a za ostatnim zawodnikiem poruszał się bus techniczny. Pogoda dopisała. Prawie wszyscy dali sobie radę z trasą i samym sobą (łatwo nie było). Mamy nadzieję, że posiłek regeneracyjny też był przyzwoity. Nagrody skromne, ale za to atrakcyjna nagroda główna zrobiła wrażenie. My już pierwsze wnioski wyciągnęliśmy i na pewno mamy udoskonalenia na przyszłość. Czekamy na Wasze refleksje bo to przecież dla Was zawodników robiliśmy to przedsięwzięcie.

Sklep i serwis rowerowy:

ul. Kochanowskiego 25
27-600 SANDOMIERZ

tel:
533 100 418

zapraszamy:
pon-pt: 10.00 -17.00
sob:      9.00 - 12.00

email: info@sport-rowery.pl

sponsorzy

logo-duze poprawione
http://www.sport-rowery.pl/images/czerwone1.jpg

 http://www.sport-rowery.pl/images/baner%20narty-1.jpg

Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zgadzam sie na użycie plików Cookies.